Meet the Sperms! – bliskie spotkanie z … nasieniem

Seks już dawno przestał być tematem tabu. Czy pomyślelibyście jeszcze kilka lat temu, że będziecie grać w gierkę, w której Waszym zadaniem będzie zakładanie prezerwatywy na plemniki? Jesteście obrońcami komórki jajowej. Nie możecie dopuścić do tego, aby żaden nieubrany plemnik dostał się do środka.

Sperma to nie tylko nasionko, które tworzy dzidziusia. To także świetny sposób na zarażenie się HIV, czy innymi chorobami przenoszonymi drogą płciową. Za każdym razem, gdy przejdziecie etap, bądź schrzanicie sprawę, na ekranie otrzymacie pouczającą informację na temat zabezpieczenia. Pobierajcie więc Meet the Sperms! i cieszcie się zabawa i nauką w jednym.

Kolejny raz nie jestem Wam w stanie powiedzieć, co autorzy gry mieli na myśli. Ja rozumiem, że sperma, ja rozumiem, ze zabezpieczenie, ale czy to jest powód, by tworzyć gierkę, w której zabezpieczamy zainfekowane plemniki? Najwyraźniej tak. Twórcy aplikacji – studio Sol Gaming, przygotowali dla swoich graczy coś specjalnego. Jak widzicie na obrazku wyżej, plemniki napierają z każdej strony.

Musicie być czujni, aby wysłać prezerwatywę w odpowiednim czasie, w odpowiednie miejsce. Jeżeli się spóźnicie, Wasze zadanie przepadnie bezpowrotnie. Wszystko, co musicie zrobić, to wyrobić się z nakładaniem gumek na ruchliwe plemniki. Aby tego dokonać, wystarczy dotknąć palcem w wybranym na ekranie miejscu, a prezerwatywa zostanie natychmiastowo wysłana i założona na nasienie.

Z pewnością zauważycie wielką inwazję plemników. Będziecie musieli się wtedy mocno napracować palcami (bez skojarzeń), aby każdy plemnik został odpowiednio ubrany.

Zasadniczo nie wiem w jakim celu powstało opisywane dzieło, ale wierzę, że miało jakiś większy przekaz. Póki co, mogę powiedzieć tylko jedno: bezpieczeństwa nigdy za wiele :) Najlepiej się o tym przekonacie, kiedy podejmiecie wyzwanie Meet The Sperms!

Pobierz grę za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button