Bloo Kid 2 – pomóż pikselowemu tacie w odzyskaniu dziecka

Fabuła gry jest krótka i jednocześnie bardzo smutna. Pikselowa para – niebieski pan i różowa pani, wybrali się na spacer z maleństwem. Traf chciał, że wielkie smoczysko nadleciało nie wiadomo skąd i porwało dziecko. Dzielny ojciec postanowił odzyskać dziecko za wszelką cenę i stawić czoła potworom.

Bloo Kid 2 to propozycja dla fanów retro gierek. Jeżeli lubicie Mario, z pewnością spodoba Wam się również gra z tego wpisu. Jej akcja toczy się w zamku, dostępu do którego bronią stwory i rycerze. By pokonać przeciwników trzeba albo znaleźć specjalną miksturkę, albo skakać jak poparzeni. I jeden i drugi sposób sprawdza się bardzo dobrze, przy czym mikstura nieśmiertelności na krótką metę.

Produkcja od WinterWorks charakteryzuje się kolorową grafiką pełną pikselowych dodatków. Do pokonania jest 5 światów, po dziewięć poziomów w każdym. Każdy level zaczynamy z zapasem 3 żyć (czerwonych serduszek). By przejść dalej, musimy zmieścić się w wyznaczonym czasie.

Podczas gry przyjdzie nam zbierać niebieskie, oraz żółte gwiazdki. W podsumowaniu otrzymamy za nie odpowiednie bonusy punktowe. Im więcej przeciwników uda nam się pokonać (skacząc im na głowy), tym lepiej i bezpieczniej. Skrzynie widoczne na skrzyni są zawsze tajemnicą. Czasem znajdują się w nich gwiazdki, czasem mikstury, a innym razem dodatkowe życia.

Gra co prawda kosztuje 2 dolary, lecz nie żałowałabym na nią pieniędzy będąc na Waszym miejscu. Poza levelami, do wykonania mamy achievementsy. Swoje wyniki możemy porównać z innymi graczami, śledząc tabelę wyników. Polecam zarówno użytkownikom Androida, jak i Windows Phone.

Pobierz w Google Play, bądź Windows Marketplace.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button