Blobster – galaretowata postać ma ochotę na wygibasy

Na początku warto wspomnieć o tym, że Blobster to płatna produkcja na platformy iOS, oraz Windows Phone. O tym, czy warto w nią zainwestować, dowiecie się w dalszej części tego wpisu. Gra spodoba się fanom zręcznościówek. Użytkownicy Windows Phone mają możliwość wypróbowania aplikacji na swoich urządzeniach. Niestety – gracze androidowi tego przywileju nie otrzymali.

Główną bohaterką apki od Electronic Arts jest galaretowata, czerwona kulka, która zmienia kształt za każdym razem, gdy ją dotkniemy. Nie spotkamy się ze sterowaniem przy pomocy strzałek, czy akcelerometru – tutaj wszystko odbywa się poprzez naciąganie galaretki.

Kulka ze zdziwionymi oczami patrzy na nas za każdym razem, gdy majstrujemy coś przy jej strukturze. Tak się zdarza, gdy chcemy by się poruszyła w dowolną stronę, bądź podskoczyła. Wystarczy dotknąć bohaterkę i przytrzymać, by skierować ją w wybranym kierunku. I tak – jeżeli chcemy by poszykowała w górę, przykładamy do niej palec i przeciągamy z dół, ustalając trajektorię lotu.

W trakcie zabawy zbieramy świecidełka, które mnie osobiście wyglądają na żeli. Musimy uważać na przeszkadzajki – potrafią nas zabić na śmierć! ;) Istnieje wiele przyrządów, które pomagają w osiągnięciu sukcesu, lecz nieprawidłowo użyte, mogą sprawić spore trudności. Trampolina i wyrzutnia to dwa najczęściej używane przedmioty. Dzięki nim możemy skoczyć wyżej i zebrać fanty.

Podczas gry spotkamy się z ulepszeniami, dzięki którym nasz bohater będzie miał większe szanse na wygraną. Wśród nich znajdą się czerwone kulki, zwiększające wielkość postaci, dzięki czemu jest ona w stanie zebrać dużą ilość żelków.

Fajną opcją jest możliwość podglądania całej planszy przy pomocy lornetki. Ukryte w górze fanty możemy wychwycić i skierować tam swoją galaretę. Fajnie i pomysłowo – polecam!

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Windows Marketplace.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button