Blastronaut – kosmiczna platformówka

Dla każdego, kto marzył kiedyś o locie w kosmos, nawet najmniejsza wzmianka w grze o Wszechświecie może wywołać radość. Idąc tym tokiem rozumowania, produkcja Blastronaut jest dla niespełnionych astronautów istnym spełnieniem marzeń.

W produkcji o nazwie Blastronaut wcielamy się w postać astronauty, który przemierza nieznane dotąd człowiekowi planety. Nasz bohater ubrany jest, oczywiście, w odpowiedni kombinezon, jakiego żaden ekspert NASA z pewnością by się nie powstydził. Cel jest prosty – dotrzeć do końca każdej z przygotowanych plansz z ilością życia wystarczającą do przeżycia.

Autorzy opisywanej produkcji przygotowali dla nas 32 levele. Nie jest to zbyt wiele, ale możecie wierzyć mi na słowo – większość z dostępnych poziomów nie jest łatwa do przejścia. Oczywiście, wspomniane plansze, by nie było zbyt nudno, podzielone zostały na cztery światy, to jest planety, które charakteryzują się odmiennymi warunkami i na których czyhają na nas nieco inne przeszkody.

Jeśli chodzi o przeciwników, z jakimi przychodzi nam zmierzyć się w Blastronaut, jest ich osiem. Oczywiście, nie są to normalne zwierzątka, a zmutowane ślimaki, dinozaury czy ośmiornice. I choć sprawiają wrażenie niegroźnych, potrafią nieźle popsuć humor.

Wizualnie Blastronaut jest jedną z lepszych gier, jakie widziałem w ostatnim czasie. Co z tego, że w grze mamy do czynienia z pełnym dwuwymiarem, skoro każdy element plansz wygląda na solidnie zrobiony, a do tego jest bardzo miły dla naszego oka.

Blastronaut do pobrania za darmo w AppStore

Ocena Appsblog.pl: 8/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button