Birthday Board – i już nigdy nie zapomnisz o urodzinach znajomych

Zdarza Wam się zapominać o urodzinach rodziców, znajomych, cioć, wujków, szwagrów, czy nawet własnych dzieci? Dzięki aplikacji Birthday Board nie będziecie mieć już z tym problemu. Raz wpisane, bądź ściągnięte dane zostaną z Wami na zawsze. Powiadomienia skutecznie przypomną Wam o powinności złożenia życzeń :) I to w języku polskim!

Już przy pierwszym uruchomieniu aplikacji od Superdik wiedziałam, że będzie to coś fajnego. Wizualnie – bardzo klasycznie, elegancko i przejrzyście a opcjonalnie – prawdziwa rewelacja.

Interfejs narzędzia jest wyjątkowo przyjazny. By dodać jakąś datę urodzenia, bądź ją po prostu importować, wystarczy pacnąć w plus znajdujący się na górnym pasku ekranu. Każdy miesiąc jest widoczny na ekranie głównym. Przeciągając palcem w prawo, bądź w lewo, jesteśmy w stanie przemieszczać się pomiędzy kolejnymi datami.

Jak widzicie na screenach, każdy jubilat ma przyporządkowany specjalny znaczek (serduszko, kółko, ikonka aplikacji, kwiatuszek, kostka do gry na gitarze itp.). Kiedy klikniemy w ten symbol, ukażą się dodatkowe informacje na temat dokładnej daty urodzenia, ukończonych latach, znaku zodiaku oraz tym podobnych.

Jest to jedna z nielicznych aplikacji, której zezwoliłam na dostęp do Facebooka. Dzięki temu w ciągu dosłownie kilku sekund zapełniłam całą plansze kolorowymi znacznikami. Zazwalając apce na wysyłanie powiadomień, zyskamy pewność, że żadne urodziny nas nie ominą. Kto wie – może załapiemy się na jakiś torcik? ;)

Dodawanie i usuwanie dowolnych znaczników jest bardzo proste. Aplikacja jest – moim zdaniem – stworzona na jabłuszkowe urządzenia i bardzo do nich pasuje. Ja z pewnością zostawię sobie ją u siebie i w końcu pozbędę się odwiecznego problemu :)

icon
Birthday Board – Anniversary calendar, events, reminder and countdownsuperdik trading b.v.LifestyleBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button