Biography – o stu takich, co miało wpływ na losy świata

Obecny świat nie byłby taki sam, gdyby nie pewne osoby, które należały do grona naukowców, polityków, artystów czy filozofów. Wiecie o kim mowa? Nie? Czas zatem nieco poszerzyć swoją wiedzę i sięgnąć po mobilną aplikację o nazwie Biography.

Aplikacja Biography jest interaktywną książką, która pozwala nam zapoznać się z ciekawostkami dotyczącymi stu najważniejszych postaci historycznych. Mimo że opisywany produkt nie jest zbytnio bogaty w treść, warto go polecić. Komu? Przede wszystkim osobom, które interesują się historią i chciałyby poszerzyć swoją wiedzę z tej dziedziny.

W elektronicznej książce z tego wpisu każdy dział przyporządkowany jest konkretnej osobie. Wirtualne kartki wypełnione są tutaj nie tylko faktami dotyczącymi życia pewnych ludzi, lecz także zdjęciami, które są dość dobrej jakości i niekoniecznie są tak popularne, jak większość fotografii wklejanych do tradycyjnych podręczników.

Z racji tego, że Biography to propozycja nowoczesna, umożliwia nam ona dużo więcej niż standardowa książka. Przede wszystkim daje nam możliwość posłuchania muzycznych dzieł stworzonych przez omawianych w danym momencie kompozytorów. Jest to całkiem ciekawa propozycja dla tych, co na co dzień nie słuchają klasycznej muzyki, a chcieliby znać autorów chociaż tych najbardziej popularnych utworów.

Obsługa książki stworzonej przez użytkownika MAMN84 nie powinna sprawiać problemu nawet dziecku. Kartki przewraca się tutaj, przesuwając palcem po ekranie, natomiast chcąc powiększyć zdjęcie, dotyka się po prostu dwukrotnie wyświetlacza. Można by więc rzec: nic nowego.

Biography kosztuje w AppStore prawie 5 euro (wersja anglojęzyczna) . Naszym zdaniem, jest to nieco wygórowana cena. Wprawdzie książka wygląda bardzo ładnie, jednak nie zawiera przesadnie dużej ilości faktów historycznych, przez co jest właściwie bezużyteczna dla tych, co mają historię „w małym paluszku”.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button