Beautiful Widgets – mało możliwości, a cena wysoka

Możliwość umieszczania widżetów na pulpicie to ogromna zaleta systemu Windows. Pełnią one różną funkcję w systemie. Zwykle informują nas o przeróżnych rzeczach, choć zdarzają się takie, które sterują funkcjami telefonu.

Beautiful widgets to zestaw 11 widżetów informujących kolejno o baterii, dacie, pogodzie oraz godzinie w przeróżnych konfiguracjach. Po wybraniu sobie odpowiedniego widżetu pojawiają się opcje zmian. Tych niestety jest dość niewiele. Można było pokusić się o więcej możliwości.

beautiful widgets

Pierwsza rzecz to ustawienia widżetu. Możemy tutaj zmienić lokalizację, czas, format godziny, czy ich format. To samo tyczy się daty. Kolejna i najważniejsza rzecz, to wygląd. Widżety pełnią także funkcję upiększającą nasz Smartfon. Dzięki takiej opcji konfiguracji możemy dostosować go do całości systemu. Do zmiany układ oraz motywy. Te możemy pobierać lub kupować w Internecie. Możemy pobawić się jeszcze kolorami i ustawieniami czcionki. Widżet reaguje także odpowiednio na kliknięcie w danym miejscu. To również możemy konfigurować.

Niestety większość funkcji dostępna jest tylko w wersji pro. Ta kosztuje 10,24zł. To chyba trochę za drogo, zwłaszcza, że konkurencja oferuje często te opcje za darmo.

Aplikacja obsługuje także wtyczki. Oczywiście tylko w wersji premium. Jest ograniczona ich ilość i w sumie nie oferują żadnych ciekawych czy też przydatnych funkcji.

Czy warto? W sumie nie wiadomo. Ja osobiście podziękuję, bo darmowa wersja nie ma zbyt wielu możliwości, a sam wygląd i dostępne konfiguracje mogłyby być lepsze.

Ocena 6/10.


Free oraz pro version do pobrania.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button