AVG Antivirus PRO za darmo (45zł mniej!)

Większość z nas raczej nie korzysta z programów antywirusowych na swoich smartfonach z systemem Android. Zdarza się jednak, że czasem nasz smartfon służy do czegoś więcej niż tylko zabawa i kontakt ze znajomymi. Gdy zarządzamy swoim biznesem i posiadamy dość dużo wrażliwych informacji, których nie chcielibyśmy stracić warto mieć dodatkowe zabezpieczenie w postaci programu antywirusowego.

AVG w wersji premium może dla nas przeskanować wszystkie dane tj. aplikacje, ustawienia, pliki, smsy pod kątem wirusów, a wszystko to w czasie rzeczywistym. Bardzo przydatną opcją jest także możliwość zlokalizowania czy też skradzionego telefonu. Poza tym znajdziemy także w aplikacji opcję zdalnej blokady albo czyszczenia danych. AVG monitoruje także dla nas strony, które przeglądamy, stan baterii, pamięci, przesyłanych danych, bezpieczne ustawienia systemu.

unnamedS43YMJV4

AVG postanowiło wydać swojego antywirusa za darmo – przynajmniej na jakiś czas. Normalna cena pakietu, to aż 45zł.
Co należy zrobić, aby otrzymać za darmo i legalnie AVG Antivirus PRO? Wystarczy wejść pod adres http://www.avgmobilation.com/package/ i pobrać paczkę apk. Następnie należy skopiować ją na nasz telefon w dowolne miejsce, uruchomić i zainstalować. Po uruchomieniu należy aktywować program klikając Activate. 

I to właściwie wszystko – obsługa programu jest niesamowicie prosta. Miłej zabawy!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button