Extreme Forklifting – wskocz za kółko wózka widłowego

Jeżeli macie ochotę na przejechanie się wózkiem widłowym jak prawdziwi pracownicy magazynów, pobierzcie na swoje urządzenia Extreme Forklifting. Gra co prawda nie jest zbyt piękna z pozoru, lecz miejsce gdzie dzieje się akcja jest wyjątkowo dopracowane.

Sterowanie wózkiem odbywa się przy pomocy dwóch gałek – jedna służy do poruszania się wózkiem do przodu i do tyłu, druga natomiast do sterowania wysięgnikiem (widełkami – zwał, jak zwał). Oczywiście na ekranie widnieje również obita skórką kierownica, która świetnie oddaje klimat jazdy.

Musicie mi wierzyć na słowo, że aplikacja studia Devm Games wygląda na żywo lepiej, niż na screenach. Wielkim plusem jest delikatność sterowania – każdy nasz gest jest odnotowany na ekranie – wózek śmiga jak nówka sztuka.

Naszym zadaniem w poszczególnych misjach jest przetransportowanie różnego rodzaju ładunków w określone miejsca. Plac budowy jest ogromny, więc znalezienie towaru bardzo często zajmuje sporą ilość czasu. Manewrujemy między budynkami, kontenerami, drewnianymi budkami, latarniami i innymi, by w końcu wsadzić na widełki docelowy przedmiot.

Punkty otrzymujemy przede wszystkim za prawidłowe dowiezienie towaru. Dodatkowe noty zyskujemy za szybko wykonane zadanie (jest to trudne do osiągnięcia). Po przetransportowaniu 10 palet zdobywamy szansę na odblokowanie kolejnych plansz.

Jeżeli lubicie gry zręcznościowe, z pewnością będziecie zadowoleni. Jako średnia fanka symulatorów muszę stwierdzić, że gierka wciąga. Można w niej siedzieć godzinami ze względu na różnorodność plansz i misji.

Pobierz za darmo w Windows Marketplace.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button