Audire – zbadaj swój słuch

W dzisiejszych czasach ze słuchawek korzysta na tyle dużo osób, że śmiało można uznać je za nieodłączny dodatek do stroju codziennego. Niestety, częste słuchanie głośnej muzyki ma swoje wady, bowiem powoduje problemy ze słuchem, które mogą doprowadzić do poważnej wady. Dla tych, co na razie nie chcą udawać się na specjalistyczne badania, lecz chcieliby dowiedzieć się, czy ich narząd słuchu funkcjonuje tak, jak powinien, przygotowano bardzo ciekawą aplikację Audire, o której postaramy się napisać Wam nieco więcej w dalszej części tego wpisu.

Opisywany w tym wpisie program nie jest, oczywiście, narzędziem, które daje tak wiarygodne informacje, jak sprzęt zamieszczany w przychodniach specjalistycznych. Mimo to uważamy, że warto zainteresować się Audire, bowiem potrafi on pokazać nam, że z naszym słuchem coś zaczyna się dziać i być może powinniśmy zapisać się do laryngologa.

Zasada działania polskiego programu jest dosyć prosta. Po rozpoczęciu badania nasze urządzenie zaczyna emitować dźwięki o różnej częstotliwości, a nasze zdanie polega na przyciśnięciu odpowiedniego przycisku wtedy, gdy owy dźwięk usłyszymy. Proste, a zarazem pozwalające skutecznie badać słuch. Oczywiście nie można zapominać o tym, że badania najlepiej wykonywać w słuchawkach – wtedy wynik powinien być bardziej wiarygodny.

Gdy już zakończymy badanie, program wyświetla nam specjalny wykres, a także krótką jego interpretację. Oznacza to, że możemy już dosłownie po kilku chwilach od badania dowiedzieć się, czy powinniśmy zacząć niepokoić się stanem naszego narządu słuchu.

Co ciekawe, poza wspomnianym już przez nas badaniem, program Audire pozwala także na przeczytanie podstawowych informacji dotyczących uszu i ich budowy.

Jeżeli jesteście zainteresowani bezpłatnym badaniem słuchu wykonanym za pomocą Waszego iPhone’a bądź iPada, zachęcamy Was do odwiedzenia AppStore, skąd można pobrać Audire.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button