Samurai II: Vengeance – dla fanów walk w orientalnym stylu

Chciałeś kiedyś cofnąć się w czasie i zobaczyć jak żyło się w dawnych czasach? „Samurai II: Vengeance” to produkcja firmy Madfinger, która, dzięki świetnej oprawie graficznej i dźwiękowej, da Ci tę okazję. Ta gra obsadzona w świecie legendarnych samurajów  zabierze Cię do Japonii i pokaże, w jaki sposób herosi z poprzednich wieków mścili się na swoich wrogach.

W „Samurai II: Vengeance” wcielamy się w rolę samuraja Daisuke, który za wszelką cenę chce zemścić się na swoim rywalu numer jeden, Orochim.

Już po pierwszym uruchomieniu widać, że gra została bardzo dobrze dopracowana pod względem graficznym. Jej klimat rodem z komiksów niemal od samego początku przypada do gustu graczom i trzeba przyznać, że faktycznie prezentuje się bardzo dobrze pod każdym względem.

Jak już wspomnieliśmy, także i efekty dźwiękowe zastosowane w drugiej odsłonie gry z serii „Samurai” należą do głównych zalet tej produkcji. Okrzyki wojowników i odgłosy broni naprawdę robią dobry efekt i nadają grze niepowtarzalnego klimatu.

W samej grze natomiast mamy za zadanie pokonać całą chmarę wojowników naszego wroga, uważając przy tym na wiele specjalnych przeszkód rozmieszczonych na różnych poziomach, których, nawiasem mówiąc, jest wystarczająco dużo, by nie narzekać na nudę.

Do plusów gry należy bez wątpienia też możliwość rozwoju naszego bohatera według naszych własnych upodobań. Dzięki temu możemy sprawić, że  Daisuke będzie posiadał niezwykłe zdolności w używaniu jednego z ciosów, lecz nie będzie tym samym mógł pochwalić się w innym stylu walki.

Co ciekawe, poza zwykłym trybem gry producenci Samurai II: Vengeance stworzyli tzw. „dojo”, w którym za każdego zabitego wroga otrzymujemy punkty, zapisywane później w specjalnej klasyfikacji.

Samurai II: Vengeance dostępny jest na platformy Android oraz iOS. W Android Markecie za tę grę trzeba zapłacić prawie dziewięć złotych, natomiast w AppStore – $2,99.

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button