A gdyby tak cofnąć się do czasów kolorowanek?

W April Coloring użytkownik ma szansę sprawdzić się w malowaniu setki obrazów, których elementy zostały ponumerowane w celu określenia odpowiedniej kolorystyki. 

April Coloring to doskonała zabawa dla tych, którzy potrzebują wyciszenia i relaksu. Pierwsze sekundy spędzone w aplikacji to błyskawiczna nauka podstawowych zasad. Autorzy prezentują kolejne kroki, angażując gracza do malowania.

Aplikacja została podzielona na kategorie tematyczne. Wśród nich znajdzie się dział letni, miejskie życie, tropikalne wakacje, wiejskie życie, oraz wiele więcej. W każdej zakładce znajdują się obrazy, które można pokolorować.

Dostęp do grafik jest możliwy od razu, bądź dopiero po osiągnięciu odpowiedniego doświadczenia. Niech nie zdziwi Was fakt, że interesujący rysunek zostanie odblokowany dopiero wtedy, gdy awansujecie do wskazanego levelu. Na obecną chwilę, galeria aplikacji obejmuje już 120 zdjęć.

Frajda polega na tym, by kolorować elementy wzoru odpowiednimi kolorami. Malowanie musi odbywać się zgodnie z numeracją. Wszystkie części grafiki z tą samą cyfrą, powinny mienić się w tych samych kolorach.

Niezbyt fajną wiadomością jest sam dostęp do aplikacji. Żeby móc oddać się przyjemności gry, należy kupić April Coloring za 9 dolarów, bądź skorzystać z 7-dniowego trialu, podając namiary na swoją kartę kredytową. Tego ostatniego zabiegu wyjątkowo nie lubię. W sytuacji, gdy po 7 dniach nie będziemy mieć chęci na malowanie, a pamięć o anulowaniu subskrypcji nas zawiedzie, pieniądze z konta i tak popłyną :(

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button