AppSale – promocje w AppStore #154

Skoro grudzień, to Mikołajki. Skoro Mikołajki, to Święta. Skoro Święta, to… promocje! Jabłuszkowy sklep AppStore wyjątkowo rozpieszcza ostatnio użytkowników ,,ajfonów”. Oferuje bowiem świetne promocje, dzięki którym można zgarnąć znane płatne produkcje za zupełną darmochę.

Jesteście ciekawi co Mikołajowa – Kasia przygotowała dla Was w dniu dzisiejszym? Oto propozycje na ten wieczór: Cut the Rope 2 (przecena z $0,99 na zero), Sunday Lawn Seasons (przecena z $0,99 na zero), iFunFace Pro (przecena z $2,99 na zero), oraz Ring Run Circus. (przecena z $1,99 na zero).

Pamiętajcie, że nie wiemy jak długo potrwa promocja. Być może o północy będzie już ,,po ptokach” :)

Cut the Rope 2

qefef

Czy jest na sali ktoś, komu trzeba przedstawiać Cut The Rope 2? Jeżeli tak, to w zasadzie dobrze – dowiecie się jak wiele straciliście przez ostatnie  miesiące :) Jeżeli znacie już wspomnianą produkcję, z pewnością chętnie pobierzecie ją i w pełni wykorzystacie drzemiący w niej potencjał.

Jak wiadomo (tudzież nie wiadomo), głównym bohaterem gry jest zielony stworek kochający słodycze. Naszym celem jest takie obcinanie lin, przebijanie balonów i innych fantów przyczepionych do cukierka, by ten wpadł prosto do buzi naszej pociechy.

qefqe

Gra ma w sobie coś ze zręcznościówki i aplikacji logicznej. Można spokojnie zabrać ją w długą podróż pociągiem, bądź na nudny wykład ;)

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Sunday Lawn Seasons 

Lubicie odśnieżanie? Świetnie! Będziecie mieć okazję nadrobić zaległości, jakie zimowy miesiąc grudzień niesie za sobą dodatnimi temperaturami. Nie za bardzo przepadacie za tym sportem? Pokochacie go :)

W grze naszym zadaniem jest odśnieżanie, sianie trawy, bądź zbieranie liści – zależnie od pory roku. Dysponujemy sprzętem, nieograniczoną ilością żyć i celem – wyczyszczeniem podwórka do zera. Na naszej drodze będą stawały zwierzaki, rośliny, budynki, a czasem śmierdzące kupska pupili właścicieli – nic nie może nas jednak wyprowadzić z równowagi podczas walki o jednorazowe jak najdłuższe przeciągnięcie kosiarką/pługiem/zbieraczem do liście.

W Sunday Lawn Seasons naszą misją jest bowiem tworzenie jak najdłuższych tras, które nie są przerywane żadną niespodzianką. Za każdy poziom zdobywamy maksymalnie 3 gwiazdki.

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

iFunFace Pro

qefqefqe

Szukacie aplikacji, dzięki której będziecie w stanie zrobić z każdego zdjęcia dzieło sztuki? Dzięki iFunFace Pro uda Wam się wprawić w ruch każdą fotkę!

Narzędzie umożliwia przerabianie gotowych zdjęć w prawdziwe cudeńka. Posiada wiele gadżetów, dzięki którym w ciągu kilku sekund z nudnego selfie wykonamy robotę na miarę grafików z najlepszych produkcji filmowych.

qefqeddd

Apka jest więc czymś, co ożywia (dosłownie i w przenośni) nasze zdjęcia. Dzięki możliwości ,,uruchomienia” różnych obszarów na naszej twarzy, wszystko staje się po prostu ruchome ;)

Przecena z $2,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Ring Run Circus

Ring Run Circus to zręcznościówka, w której wcielamy się w rolę cyrkowych akrobatów. Decydujemy o losach trojga bohaterów ,,jeżdżących” na okrągłych pierścieniach.

Nasze zadanie jest skomplikowane, bowiem nie tylko sterujemy trzema postaciami poruszającymi się na kręcących się obręczach, lecz przede wszystkim umożliwiamy im awans do kolejnego levelu poprzez zbieranie odpowiedniej ilości gwiazdek, klucza i w konsekwencji włożenia klucza do zamku.

Dodatkowe utrudnienia stanowią inni pracownicy cyrku, w tym groźne zwierzęta, którym przecież nie możemy zrobić krzywdy. To jak? Przyjmiecie zaproszenie do cyrku? :)

Przecena z $1,99 na zero. Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button