Androidowe Okazje, czyli przeceny w Google Play #112

Jeżeli przedświąteczny szał zakupów pochłonął Was na dobre, prawdopodobnie nie będziecie mieli zbyt wielu  środków do wykorzystania na zakupy w Google Play. Ale nie martwcie się – po to jesteśmy my i po to są Androidowe Okazje, żeby oszczędzać. Ile tym razem? Różnie od trzydziestu do nawet osiemdziesięciu procent! Pamiętajcie tylko o jednym – oferty specjalne nie trwają wiecznie, tak więc korzystacie z nich jak najszybciej!

Fiz : Brewery Management Game

Panowie, teraz coś, w czym zakochacie się od pierwszego wejrzenia! Gierka Fiz : Brewery Management Game pozwala na zarządzanie wirtualnym… browarem. Nie chodzi tutaj jednak o upijanie się, ani nawet o degustację. Chodzi przede wszystkim o zarabianie pieniędzy!

Firma gracza na starcie jest skromna i ma siedzibę w mało prestiżowym miejscu. Z czasem sytuacja się poprawia, ale czy nastąpi to szybciej, czy później zależy głównie od naszych decyzji. Głównie trzeba słuchać konsumentów. Jeżeli oni czegoś chcą, musimy im to zapewnić. W końcu to oni pozwalają na powiększanie konta z mobilnymi pieniędzmi.

Retro oprawa graficzna pełna pikseli na pewno większą część z Was zachęci do pobrania opisywanej produkcji. Trudno się temu dziwić, bowiem Fiz : Brewery Management Game prezentuje się naprawdę świetnie i trudno przyczepić się do jego wyglądu. Zresztą, dźwięki też są niczego sobie. Proste, ale naprawdę fajne!

Autorzy Fiz : Brewery Management Game przecenili swoją produkcję aż o 67 procent. Nie wiemy, jak Wy, ale dla nas jest to prawdziwa okazja, z której warto skorzystać!

Pobierz Fiz : Brewery Management Game za 4,83 PLN w Google Play.

1849

Skromnej przeceny doczekali się w tym tygodniu fani gierki 1849. Mimo że owa strategia cały czas kosztuje ponad 20 złotych, zdecydowanie jest to dobry czas na pobranie jej z Google Play. Dlaczego? Postaramy się Wam to wyjaśnić w kilku zdaniach.

1849 daje nam okazję do pokierowania miasteczkiem na zachodnim wybrzeżu USA. Wykonując rozmaite cele przygotowanych kampanii, musimy wydobywać surowce, zatrudniać nowych pracowników i dbać o ich potrzeby. Wszystko to, rzecz jasna, aby zbudować prawdziwą potęgę ekonomiczną.

Jeżeli interesujecie się historią, lubicie westerny albo inne filmy opowiadające o dawnych czasach w Stanach Zjednoczonych, na pewno będziecie zachwyceni wyglądem 1849. Widać tutaj dużo wirtualnych, starych budynków, powozów konnych i tak dalej, i tak dalej. Zresztą, spójrzcie na screeny, a zobaczycie to na własne oczy.

Tak, jak już wspominaliśmy, przecena 1849 nie jest imponująca. Mimo to, warto odnotować fakt, że w ogóle jest. No i brać się za pobieranie! :)

Pobierz 1849 za 24,95 PLN w Google Play

Emergency

Produkcja Emergency to mobilny hit, których zainteresować się powinni głównie fani akcji straży pożarnej, policji czy oddziałów ratunkowych. Kilkanaście scenariuszy przygotowanych na potrzeby gry pozwala na sprawdzenie się w roli dowódcy osób walczących o ludzkie życie.

Co takiego przyjdzie Wam robić w Emergency? Dowiecie się, co by było, gdyby na naszą planetę spadł ogromny obiekt kosmiczny, a także przekonacie się, w jaki sposób działa się w przypadku katastrof lotniczych czy też ataków terrorystycznych. Oczywiście, liczy się przede wszystkim realizacja celu, ale warto skupiać się również na zdobywaniu jak najwyższych dorobków punktowych. Tym bardziej, że w apce dostępny jest globalny ranking.

Nie można napisać, że Emergency wypada na tle swojej konkurencji wyjątkowo. Wygląda jak każda inna strategia. Ani lepiej, ani gorzej. Najważniejsze jest jednak to, że pozwala świetnie wczuć się w klimat towarzyszący akcjom służb mundurowych.

Cena Emergency została przeceniona o ponad jedną czwartą. Koniecznie pobierzcie tę gierkę, jeśli jeszcze nigdy nie mieliście okazji w nią zagrać!

Pobierz Emergency za 2,66 PLN w Google Play.

Secret Files Tunguska

Fabuła przygodówki Secret Files Tunguska kręci się wokół niewyjaśnionego, astronomicznego zjawiska, które miało miejsce na początku ubiegłego wieku. Gracz kieruje agentami specjalnymi, którzy starają się dowiedzieć czegoś więcej na temat meteoru oraz skutków pojawienia się go w okolicach Ziemi.

Rozgrywka Secret Files Tunguska daje nam spore pole do popisu, ponieważ do odwiedzenia jest ponad sto różnych miejsc w przeróżnych częściach świata. W trakcie każdej wyprawy przychodzi nam rozmawiać z całą masą ludzi, znajdować mniej lub bardziej potrzebne przedmioty, a także rozwiązywać łamigłówki wymagające sprytu oraz umiejętności logicznego myślenia.

W teorii producenci Secret Files Tunguska zapewniają nas, że ich tytuł pozwala na zabawę przez 10 godzin. Zdziwicie się, ale wcale nie jest to przesadzona statystyka. A jakby tego było mało – gra w ogóle nie jest nużąca i przekonacie się, że można ją ukończyć w naprawdę szybkim czasie, grając po kilka godzin dziennie.

Secret Files Tunguska kosztuje obecnie 10 złotych mniej, niż dotychczas. Promocja trwa do końca weekendu.

Pobierz Secret Files Tunguska za 16,95 PLN w Google Play.

Panie i Panowie, kończymy na dzisiaj. Ogłaszamy tzw. fajrant i zapraszamy na kolejne Androidowe Okazje, które pojawią się w ostatni weekend przed świętami. Jeżeli poza urządzeniami z Androidem macie też w domach coś z nadgryzionym jabłuszkiem, nie zapomnijcie przeczytać wieczorem przygotowanego przez nas AppSale’a! :)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button