AppSale – promocje w AppStore #153

Witajcie w ten piękny, grudniowy wieczór. 6.12 to jednoznaczna data – Mikołajki. Z tej okazji zasypiemy Was garścią przecenionych aplikacji. Okeeej – nawet bez okazji byśmy to zrobili – w końcu co tydzień w niedzielę szykujemy dla Was najlepsze promocje :)

Osoby korzystające z Androida niech zajrzą do Androidowych Okazji, a posiadacze jabłuszek niech nigdzie się nie wybierają – tutaj znajdą wszystko, co trzeba :)

Propozycje na dziś: Nightmares from the Deep: The Siren’s Call HD (przecena z $4,99 na zero), Hay Ewe (przecena z $1,99 na zero), LensFX Epic Photo Effects (przecena z $1,99 na zero), oraz Emergency HD (przecena z $1,99 na zero).

Nightmares from the Deep: The Siren’s Call HD

Przygodówka, hidden objects – zwał jak zwal. Bardzo dobra produkcja autorstwa studia G5, w której przenosimy się do mrocznej krainy statków i syrenek morskich. Najważniejsze jest jednak to, że mamy okazję brać udział w zabawie w języku polskim!

Osoby znające G5 wiedzą, czego mogą się spodziewać – skoro edycja kolekcjonerska, to długa zabawa, w której do wyboru jest kilka poziomów trudności (dla leni coś specjalnego) i samouczek.

Mikropłatności brak, gra wciągająca, więc jeśli lubicie mroczne klimaty, jesteście spostrzegawczy i macie chęć na kilka godzin dokładnej analizy, pobierajcie ;)

Przecena z $4,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Hay Ewe

Hay Ewe to gra zręcznościowa, w której sterujemy mamuśką – owieczką i stadkiem jej małych dzieci. Musimy w taki sposób prowadzić rodzinkę, by omijać niebezpieczne zwierzęta, nie pogubić się i w całości dotrzeć do kolejnej planszy.

Produkcja jest połączeniem zręcznościówki z grą logiczną. Można to odczuć w 70 poziomach, które wcale nie okazują się bułką z masłem. Wraz z rosnącą liczbą plansz, poziom trudności się podnosi.

Pobierajcie, póki cena została wyzerowana. Po co płacić 2 dolary, skoro można mieć świetną gierkałkę za darmochę? :)

Przecena z $1,99 na zero. Pobierz w AppStore.

LensFX Epic Photo Effects

eqf

Czy są tu jacyś fani przerabiania zdjęć? Jeżeli szukacie aplikacji, dzięki której do fotek będziecie mogli dodać trochę efektów specjalnych, koniecznie przyjrzyjcie się bliżej LensFX.

Aplikacja jest prosta w obsłudze i oferuje wiele filtrów. Zaskoczeniem jest opcja nakładania dinozaurów na gotowe zdjęcia. Z normalnych, słodkich fotek można stworzyć przerażające obrazy jak z filmu science-fiction :)

eqfeqfe

Jeśli więc macie ochotę na zabawę z ogniem, dymem, chmurami, potworami, czy innymi, pobierajcie. Cena póki co jest zerowa, czyli w zasadzie jej nie ma, ale w każdej chwili może się to zmienić.

Przecena z $1,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Emergency HD

Ostatnia propozycja to gra, w której celem zawodnika jest ratowanie poszkodowanych ludzi, naprawianie szkód i ogólnie rzecz ujmując – niesienie pomocy.

Biorąc udział w różnych zdarzeniach, mając pod swoją władzą lekarzy, ratowników, strażaków i innych, musimy w taki sposób zarządzać personelem, by nie tylko nikt z poszkodowanych nie zginął, ale również nie ucierpiał zespół.

Czas również gra tu dużą rolę. Zdobywanie odznak za szybkie ,,ogarnięcie” zdarzenia to bardzo przyjemna sprawa. Polecam więc niedoszłym lekarzom, strażakom i policjantom :)

Przecena z $1,99 na zero. Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button