Androidowe Okazje, czyli przeceny w Google Play #111

Po Czarnym Piątku dzisiejsze Androidowe Okazje mogą Wam się wydawać ubogie. Nic bardziej mylnego – jak co tydzień przygotowaliśmy dla Was zbiór najlepszych – naszym zdaniem – przecen, jakie znaleźć można w Google Play. Oczywiście, promocje są ograniczone czasowo, dlatego jeżeli chcecie z nich skorzystać, musicie szybko podejmować decyzje. Żeby nie przedłużać, zaczynajmy!

The Inner World

Zdecydowanie jedna z ciekawszych promocji w naszym zestawieniu w tym tygodniu. The Inner World to nieco „inna” gra o nieco innym świecie. Mimo wszystko, to cały czas klasyczny point and click, który powinien porwać Was na wiele długich godzin!

W The Inner World mamy okazję kierować dwójką śmiałków – panem Robertem i panią Laurą. Każdy z nich chce ratować podziemną krainę przed katastrofą. Wszystko przez wysychające fontanny niezbędne do przetrwania pod powierzchnią naszej planety.

Zadanie gracza polega nie tylko na eksplorowaniu mobilnych miejscówek. W nieco śmiesznym i groteskowym świecie czeka cała zgraja postaci, z którymi trzeba rozmawiać, wydobywając jak najwięcej przydatnych informacji. Jeżeli sama fabuła i pomysł na nią do Was nie przemawia, z pewnością spodoba Wam się grafika. Ta bez wątpienia jest ogromną zaletą The Inner World i nikt z Was nie powinien „wyhaczyć” w niej zbyt wielu wad.

Twórcy The Inner World obniżyli cenę swojego dzieła aż o 75 procent. Spieszcie się, bo oferta specjalna trwa tylko do końca weekendu!

Pobierz The Inner World za 4,99 PLN w Google Play.

Bridge Constructor Playground

Jak daje nam to do zrozumienia sama nazwa produkcji, Bridge Constructor Playground to istny plac zabaw dla fanów budowania wirtualnych mostów. W przypadku opisywanej gierki nie ma ograniczeń w kwestii budżetu, materiałów i tak dalej. Innymi słowy – można robić, co się chce i jak się chce. Po prostu.

Bridge Constructor Playground wyróżnia się na tle innych gier z serii bardzo obszernym samouczkiem. Dzięki temu nawet totalni amatorzy poradzą sobie z trudnymi początkami i bardzo szybko będą mogli zacząć typowo architektoniczne kombinowanie.

Apka Bridge Constructor Playground należy do tych, od których nie wymaga się bardzo dobrej grafiki. Mimo to, prezentuje się bardzo fajnie i nie widać w niej większych niedociągnięć. Co warto jeszcze dodać? Ano to, że nie ma tu jakichkolwiek mikropłatności. Kupujemy grę raz i cieszymy się wszystkim. Dosłownie!

Gra doczekała się 50% przeceny. Okazja jest świetna, tak więc korzystajcie i bawcie się dobrze!

Pobierz Bridge Constructor Playground za 4,49 PLN w Google Play.

OTTTD

Gra strategiczna typu tower defense. Już na wstępie można powiedzieć o niej jedno – jest wyjątkowo brutalna i krwawa. Jeżeli zatem mdlejecie na sam widok jakiejś czerwonej mazi, w tym przypadku nie zaznacie spokoju i raczej nie będziecie uradowani! Na szczęście, to tylko taka bardziej wymyślna wada.

W OTTTD staramy się bronić wirtualnych terenów przed najazdami naszych oponentów. Przeciwnicy z planszy na planszę robią się coraz silniejsi, natomiast my mamy okazję korzystać z różnorakich narzędzi do ich powstrzymywania. Oczywiście, najbardziej standardowym są wieżyczki, ale nie zabrakło również kilku głównych bohaterów, jakich musimy rozwijać poprzez uzupełnianie drzewka umiejętności.

ottdd

Liczba plansz dostępnych w OTTTD bez problemu wystarczy Wam na kilka godzin dobrej zabawy. Nie ma w grze żadnych dodatkowych opcji płatności, dzięki czemu inwestuje się w nią tylko i wyłącznie raz.

Produkcja OTTTD została przeceniona o trochę ponad 50 procent. Korzystajcie, póki jeszcze możecie!

Pobierz OTTTD za 10,79 PLN w Google Play.

Aralon Sword and Shadow

Jeżeli jesteście fanami cRPG-ów takich jakich The Elder Scrolls czy Wiedźmin, bez wątpienia spodoba Wam się androidowy tytuł Aralon Sword and Shadow. Jak zapewniają jego autorzy, zabawa wystarcza w nim na co najmniej dobę nieprzerwanej zabawy. Można więc uznać, że jest to tytuł na znacznie dłużej niż jeden weekend.

W Aralon Sword and Shadow możemy wcielić się w przedstawicieli trzech ras oraz czterech różnorakich klas o różnych umiejętnościach. Podczas gry rozmawiamy z NPC, wykonujemy zadania poboczne oraz krok po kroku zbliżamy się do wypełnienia głównego zadania fabuły.

Oczywiście, nie mogło zabraknąć w Aralon Sword and Shadow różnych części ekwipunku do zdobycia oraz mocy do zmodyfikowania. Jesteśmy przekonani, iż owa apka obudzi Wasze wspomnienia związane z dawnymi, PC-owymi hitami, na przykład, Gothicem.

Raczej trudno powiedzieć, by Aralon Sword and Shadow prezentowało się świetnie. Na potrzeby zwykłego gracza powinno to jednak absolutnie wystarczać. A czy tak jest rzeczywiście? No, to już indywidualna kwestia.

Opisywany tytuł stracił na pewien czas aż 80 procent wartości. Chyba nie trzeba Wam pisać, że warto korzystać z takich okazji?

Pobierz Aralon Sword and Shadow za 4,92 PLN w Google Play.

Dziękujemy za uwagę i to, że dobrnęliście do końca Androidowych Okazji. Mimo iż w tę niedzielę było mniej propozycji, niż przed tygodniem, jesteśmy przekonani, że wybraliście co najmniej dwie interesujące Was gry. Cóż, do następnej niedzieli. I pamiętajcie, że dzisiaj na AppsBlogu pojawi się jeszcze kolejny odcinek AppSale’a!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button