AppSale – promocje w AppStore #140

Cześć i czołem! Dzisiejszy wpis będzie odrobinę naciągany, bo w AppStore nie było zbyt wielu ciekawych przecenionych produkcji. Nie zmienia to jednak faktu, że wyczarowałam trzy perełki, które moim zdaniem powinny przypaść Wam do gustu. Bez większych wstępów – zaczynamy! :)

Propozycje na dziś to: Frocket (przecena z $0,99 na zero), rop (przecena z $0,99 na zero), oraz Repulze (przecena z $0,99 na zero).

Frocket

Frocket to fajna zręcznościówka, w której główną bohaterką staje się żaba. Jak się dość szybko okazuje, nie bez powodu w tytule mamy połączenie gada z rakietą. Zwierzak potrafi pędzić jak oszalały, przypominając swoim wyglądem właśnie rakietę.

Do pokonania mamy dwa światy a w nich kilkanaście poziomów. Dzięki zbieranym gwiazdkom możemy odblokować kolejny epizod. Za specjalne fanty możemy w sklepie dla gracza kupić odpowiednie power-upy, które zagwarantują łatwiejszą przeprawę przez często – skomplikowane levele.

Zabawa jest świetna. Sprawdzi się jako zabijacz nudy zarówno w przypadku dzieci, jak i dorosłych. Polecam ;) Nie czekajcie aż cena wróci do normy!

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

rop

efee

Druga propozycja to wciągająca gra logiczna. Celem gracza jest poruszanie puntami na planszy w taki sposób, by utworzyły wskazany we wzorze kształt. Zważając na to, że wszystko jest zawieszone na linie, zadanie jest dodatkowo utrudnione!

Do pokonania gracze mają dwa światy. Trzeci obecnie jest w budowie, więc można się spodziewać, że wkrótce pojawi się aktualizacja. Każda ,,paczka” składa się z kilkudziesięciu leveli. Początkowo są to proste misje, lecz z czasem stają się prawdziwym wyzwaniem. Jeżeli lubicie wyzwania logiczne, z pewnością będziecie zachwyceni.

de

Ścieżka dźwiękowa jest magiczna i hipnotyzująca. Relaksuje i wprawia mózg w jeszcze lepszy stan. Minimalistyczna grafika sprawia, że nie rozpraszamy się niepotrzebnymi bodźcami. Super!

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Repulze

Repulze to ciekawa wyścigówka, w której mamy okazję wybrać jeden z kilku rodzajów sterowania. Zarówno użycie dotyku, jak i akcelerometru jest dopuszczalne. Gracz zdobywa kolejne rangi, dzięki czemu ma okazję odblokować coraz to lepsze maszyny.

Dzięki podglądowi światowego rankingu, zawsze możemy sprawdzić na którym miejscu się znajdujemy i jaki czas jest potrzebny do pobicia innych zawodników. Ulepszanie sprzętów również jest w naszym zasięgu. Im droższa maszyna, tym łatwiej się nią posługujemy i tym lepsze zdobywamy wyniki. Power-upy również nie są obojętne. Aktywujemy je poprzez pacnięcie w ekran.

Gra charakteryzuje się bardzo dobrą grafiką, ciekawymi efektami dźwiękowymi i generalnie – dobrą jakością. Będzie odpowiednia dla osób lubiących szybką jazdę ;)

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button