Androidowe Okazje, czyli przeceny w Google Play #98

Pierwszy tydzień po wakacjach pomału zaczyna dobiegać końca. Na szczęście, na dworze zrobiło się chłodniej i można już paradować w swoich ulubionych bluzach i długich spodniach. Pogoda, pogodą, ale narzekać nie powinniście również na promocje, jakie w tym tygodniu przygotowano w Google Play. Jak przekonacie się za chwilę w naszych Androidowych Okazjach, znów można pobrać na swój smartfon z Androidem bardzo fajne produkcje w wyjątkowo korzystnych cenach. Brzmi obiecująco? No to na co jeszcze czekacie – zabierajcie się za lekturę nowego odcinka!

Lightbot 

Nauka programowania to nie tylko wkuwanie na pamięć różnego rodzaju komend, kodów i tym podobnych. Jak udowadniają to twórcy gry zatytułowanej Lightbot, bardzo istotnym elementem w informatycznej edukacji jest nakierowanie mózgu na odpowiednie myślenie. Co najważniejsze – mogą się go nauczyć nawet najmłodsi.

Gra Lightbot wydaje się być zwykłą łamigłówką. Gracz dostaje tu do dyspozycji mechanicznego robota, który musi dotrzeć do mety znajdującej się w różnych miejscach planszy. Jaka w tym nasza rola? To my decydujemy o tym, w jaki sposób będzie poruszał się bohater. Możemy zaprogramować go w zuepłnie dowolny sposób, a wszystko to za pomocą prostych, zrozumiałych symboli.

Opisywaną produkcję znaleźć można też w Google Play w wariancie darmowym, ale kilka leveli na krzyż na pewno nie zaspokoi Waszego głodu dobrej zabawy. Właśnie dlatego proponujemy pobrać Lightbot  w promocyjnej cenie wynoszącej zaledwie nieco ponad 4 złote. Jednocześnie życzymy powodzenia w nauce programowania!

Pobierz Lightbot za 4,56 PLN w Google Play.

Knights of Pen & Paper 2

Lubicie spędzać czas przed fabularnymi planszówkami? Niektórzy mogą powiedzieć, że Knights of Pen & Paper 2 z całą pewnością ich nie zastąpi, jednak my mamy zupełnie inne zdanie na ten temat. Dlaczego? Za chwilę wszystkiego się dowiecie.

W produkcji Knights of Pen & Paper 2 gracz uczestnicy w rozgrywce „planszówki”. Na samym początku tworzy postaci, które będą uczestnikami zabawy oraz bohaterów, czyli wojowników o różnych profesjach. Co ciekawe, bawiąc się w tej mobilnej apce, jesteśmy też mistrzami gry, a więc można powiedzieć, że rywalizujemy w pojedynkę, chociaż na pierwszy rzut oka nie wydaje się to być prawdą.

knight

Jeżeli graliście w pierwszą odsłonę KoPiP, musicie wiedzieć, że w porównaniu z „jedynką” zmienił się system walki, dodano nowe klasy i sporo profesji. Cały czas – mimo wszystko – Knights of Pen & Paper 2 to znakomita propozycja dla miłośników turowych RPG-ów i pikselowego, retro wyglądu, który bez wątpienia ma swój urok.

Pobierz Knights of Pen & Paper 2 za 12,07 PLN w Google Play.

Out There: Omega Edition

Czas trochę pobujać w obłokach, a mówiąc dokładniej – we Wszechświecie. Każdy, kto myślał o karierze astronauty albo kiedykolwiek zastanawiał się nad tym, czy przeżyłby w kosmosie zdany tylko na siebie, powinien sprawdzić gierkę mobilną zatytułowaną Out There: Omega Edition. Obecnie jej przecena sięga aż 60 procent!

W grze naszym zadaniem jest przetrwanie wśród gwiazd i planet. Nie tylko musimy dbać o pożywienie dla bohatera, lecz także zbierać inne ważne składniki, między innymi paliwo dla statku oraz tlen, bez którego – jak doskonale wiadomo – człowiek nie jest w stanie żyć. Wszystkie te czynności wykonujemy, eksplorując obiekty kosmiczne, ale problem jest taki, że nigdy nie jesteśmy w stanie przewidzieć, co się stanie w obcym miejscu i czy zaplanowana podróż nie będzie tą ostatnią.

Podstawowa wersja gry Out There stała się już dla graczy nieco nudna, dlatego też twórcy stworzyli dodatek nazwany „Omegą”. Przede wszystkim pozwala on na przeżycie zupełnie innego zakończenia fabuły, a do tego dodaje do rozgrywki nowe rasy kosmicznych przeciwników. Przeceny na tę produkcję nie zdarzają się często, tak więc zdecydowanie warto z niej skorzystać.

Pobierz Out There: Omega Edition za 6,99 PLN w Google Play.

Rebuild

A teraz coś dla miłośników zombiakowych klimatów. Twórcy Rebuild obniżyli na kilka dni cenę pierwszej odsłony hitu, który właśnie doczekał się kontynuacji. Jeżeli macie w portfelu niecałe pięć złotych, grzech nie wykorzystać tej okazji!

Rebuild to ciekawa gra strategiczna, w której wszystko – teoretycznie – wygląda tak, jak w innych podobnych produkcjach. Różnica polega głównie na tym, że w tym przypadku odbudowujemy miasto po apokalipsie zombie, a nie staramy się je modyfikować i robi, co w naszej mocy, aby stało się jeszcze większą i bardziej znaną metropolią.

W Rebuild nie tylko przychodzi nam dbać o mieszkańców wirtualnego miasta i ich otoczenie. Raz na jakiś czas zmuszeni jesteśmy walczyć z trupami, by nie dopuścić do ich ponownej inwazji. Cała zabawa została zamknięta w bardzo fajnej oprawie graficznej i dźwiękowej, dlatego nikogo nie powinien dziwić fakt, że opisywana apka jest wśród fanów gatunku niezwykle popularna.

Nie wiadomo, jak długo potrwa wyprzedaż na Rebuild, tak więc spieszcie się!

Pobierz Rebuild za 4,60 PLN w Google Play.

To już wszystko na dzisiaj. Jeżeli pobraliście co najmniej jedną grę mobilną z naszego zestawienia, jesteśmy bardzo zadowoleni. A co w przypadku mniej usatysfakcjonowanych czytelników? Bardzo prosimy – napiszcie na naszego e-maila uwagi. Jeżeli coś Wam nie pasuje, denerwuje itp. Każda opinia jest dla nas bardzo cenna! W końcu Androidowe Okazje powstają z myślą o Was!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button