AppSale – promocje w AppStore #136

Hej! Prawdopodobnie obecnie siedzicie w ledwo przytomni ślęczycie przed komputerem bądź smartfonem. Jeżeli jeszcze się nie rozpłynęliście z upałów, zapraszam Was do wpisu traktującego o aplikacjach i grach mobilnych. Wszystkie propozycje z AppSale   przecenione są na zero złotych i dostępne na jabłuszkowe urządzenia.

Nie powiem, by szukanie gorących promocji w dniu dzisiejszym sprawiało mi szczególną radość (ze względu na chęć wskoczenia do lodowatej wody i zalgnięcia tam na długie godziny), lecz pocieszają mnie i schładzają znaleziska. Oto promocje na dziś: NOTE’d (przecena z $1,99 na zero), MORPH (przecena z $0,99 na zero), oraz Get Fiquette (przecena z $0,99 na zero).

NOTE’d

qefqef

NOTE’d to rozbudowana aplikacja do tworzenia notatek, albumów, list zakupów, pamiętników i wszystkiego, co tylko może zostać zapisane na wirtualnym ekranie. Jeżeli odczuwacie potrzebę przygarnięcia tej apki, koniecznie się spieszcie. Nie wiemy jak długo potrwa promocja, a tym samym – ile jeszcze produkcja będzie darmowa.

Na początek wybieramy sobie okładkę naszego /wpisz co chcesz/ i nadajemy tytuł. Po chwili możemy wpisywać tekst, dodawać mapki z obecnej lokalizacji, wklejać zdjęcia, czy robić wiele innych, typowo smartfonowych rzeczy.

qeeqef

Istnieje szansa na zapis głosowej notatki, co z pewnością spodoba się leniuchom. Jeżeli więc liczycie się z czasem i staracie się o niczym nie zapominać, koniecznie zaopatrzcie się w narzędzie o wdzięcznej nazwie NOTE’d :)

Przecena z $1,99 na zero. Pobierz w AppStore.

MORPH

MORPH to fantastyczna gra logiczna, w której wcielamy się w rolę stworka z długimi uszami i słodkimi, wielkimi oczami. Naszym celem jest przedostanie się do portalu przenoszącego nas do kolejnego poziomu, zgarniając przy okazji gwiazdki.

Do pokonania są cztery epizody. W każdym z nich znajdziemy po 20 skomplikowanych poziomów, które skutecznie wzruszą nasz mózg do pracy. Poruszamy się bowiem nie bohaterem, lecz kwadratową planszą. Dysponujemy obrotem o 90 stopni w prawo, bądź w lewo. Musimy zebrać wszystkie gwiazdki, nie nadziać się na żadną przeszkodę, a następnie wskoczyć do wiru.

Wraz z osiąganiem kolejnych leveli, rośnie liczba utrudnień i elementów dodatkowych. Wśród nich można wyróżnić niebieskie paski, przenoszące postać z jednego miejsca w drugie bez konieczności poruszania planszą. Fajna zabawa dla sprytnej głowy :)

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Get Fiquette

fqeq

Get Fiquette to zabawa, w której najważniejszą rolę odgrywają pieniądze. Wcielamy się w rolę cwaniaczka, który zgarnia pieniądze z różnych fantów w mieście, a następnie niepostrzeżenie ucieka policji wielkim balonem.

Sterowanie ogranicza się do pacania w różne części obiektów w mieście (okna, drzwi, wiszące majtki itp.), by wypadły z nich monety. Czasem zdarza się, że zamiast pięknej, złotej monety, na głowę spadnie nam doniczka. To dość marna sprawa, bo zwiększa szansę na ujęcie nas na gorącym uczynku. Żeby uniknąć takich niespodziewajek, trzeba odpowiednio wcześniej wybadać grunt.

fqeqvf

Co tu dużo mówić (czy pisać) – gra jest zabawna i posiada niebanalny humor. Polecam ją w ten wyjątkowo upalny, okropny i duszny dzień. Trzymajcie się chłodno i pobierajcie apki, póki czas! :)

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button