Androidowe Okazje, czyli przeceny w Google Play #94

Jeszcze do niedawna wszystkim nam wydawało się, że lato jest po to, aby było gorąco. Nikt nie spodziewał się jednak, że temperatura na dworze będzie dochodziła do czterdziestu stopni. Ciężko radzić sobie z takimi upałami. Próbowaliśmy już wszystkiego, ale niestety bezskutecznie. Jeżeli jesteście w nieco lepszej sytuacji, pozostaje nam zazdrościć. I oczywiście zachęcić Was do zapoznania się z treścią dzisiejszego odcinka Androidowych Okazji. Mamy nadzieję, że przygotowane promocje poprawią Wam humor i chociaż trochę pozwolą zrelaksować się przed kolejnym, gorącym poniedziałkiem.

Ikaruga

Klasyczna strzelanka osadzona w kosmicznych realiach. Gracz wciela się w niej w postać jednego z nielicznych prawych wojowników i stara się uratować Wszechświat przed rządami opartymi na podstawowych zasadach tyranii. Ikaruga oferuje ogromną ilość poziomów do ukończenia, a zastosowana w niej grafika jest więcej niż dobra.

ikagura

Podczas zabawy możemy w Ikaruga ulepszać swój wirtualny statek, tak aby radził sobie nie tylko ze zwykłymi oponentami, lecz również z bossami, których raz na jakiś czas przychodzi nam napotykać na swej drodze. Oczywiście, cel jest prosty – żeby przejść z jednego poziomu do drugiego, musimy dojść do końca planszy i nie dać się w tym czasie zestrzelić.

Gra Ikaruga została przeceniona o prawie 65 procent. Do niedawna można było ją kupić za około 35 złotych, a dzisiaj jej instalacja wiąże się z kosztem wynoszącym równe 15,13 PLN. Pobierz Ikaruga za 15,13 PLN w Google Play.

4 Player Reactor

„Must have” na wakacje. Produkcja 4 Player Reactor to mobilna zabawa stworzona dla miłośników „realnego” Multiplayera. Pozwala nam na grę na jednym urządzeniu aż z czterema osobami, dzięki czemu łatwo zabić nudę w trakcie wypadu z rodziną czy znajomymi. Możemy korzystać z jej walorów w trybie offline, co docenią wszyscy ci, którzy preferują wyjazdy w „dzikie” miejsca.

2play

Najważniejszą zaletą 4 Player Reactor jest fakt, iż sami mamy tutaj wpływ na to, jak będzie wyglądać rozgrywka. Decydujemy o tym, z jakich zabaw się będzie składała i ile punktów będzie potrzebne do uzyskania zwycięstwa. Jeżeli chodzi o przygotowane mini-gierki, są one na tyle proste do wytłumaczenia, że znakomicie nadają się dla dzieci.

W chwili obecnej 4 Player Reactor można mieć na swoim smartfonie już za niecałe 3 złote. Oznacza to przecenę wynoszącą prawie 40 procent! Pobierz 4 Player Reactor za 2,99 PLN w Google Play.

Bloodbones

Lubicie interaktywne gry, stworzone w nowoczesnym stylu, ale z nutką klasycyzmu? Super, mamy coś dla Was! Bloodbones to opowieść o złym piracie i osobie, która chce się na nim zemścić. Jako gracze, wcielamy się w pozytywną postać i staramy się w jak najszybszy sposób zrealizować nasz cel. Sprawa prosta nie jest, bo przeciwnik to sprytna istota, która zrobi wszystko, by uniknąć kary.

Bloodbones to swego rodzaju mobilna książka, przygodówka i strategia. Gracz nie tylko możemy zapoznać się tutaj ze szczegółową historią głównego bohatera, lecz ma również wpływ na jego działania oraz musi dbać o odpowiednią taktykę walki. A wszystko to ubrane jest w naprawdę ładną szatę graficzną, która robi pozytywne wrażenie od pierwszego uruchomienia.

Gierka Bloodbones dostępna jest obecnie o prawie 70 procent taniej, niż do tej pory. Jeżeli szukacie czegoś innowacyjnego, lepiej trafić nie mogliście! Pobierz Bloodbones za 8,67 PLN w Google Play.

Final Fantasy Tactics: The War of the Lions

Co tydzień jedna z opisywanych przez nas gier zyskuje miano hitu. W tym odcinku zdecydowanie zasługuje na to produkcja Final Fantasy Tactics: The War of the Lions, którą na pewno doskonale kojarzy każdy, kto bawić się swego czasu na konsoli PSP.

Czym jest Final Fantasy Tactics: The War of the Lions? To interesująca,  i co najważniejsze wciągająca, gierka strategiczna. Walka odbywa się tutaj w systemie turowym, a kierowane przez nas postaci to wojownicy znani z innych części kultowego Final Fantasy.

Wersja mobilna niemal niczym nie różni się od swojego pierwowzoru. Jedyną „nowością” jest nieco odświeżona oprawa graficzna i – oczywiście – system sterowania, który został dostosowany do ekranów dotykowych.

W przypadku Final Fantasy Tactics: The War of the Lions niektórzy z Was prawdopodobnie odstraszą się ceną. Apkę można obecnie pobrać za ok. 36 złotych, co zdecydowanie nie jest niewielką sumą. Pobierz Final Fantasy Tactics: The War of the Lions za 36, 80 PLN w Google Play.

A skoro już jesteśmy przy Final Fantasy, warto wspomnieć, że przecen doczekały się również inne produkcje z tej serii:

– Final Fantasy III (-50%)

Final Fantasy IV (-50%)

Final Fantasy V (-50%)

Final Fantasy VI (-50%).

SunVox

Na koniec przygotowaliśmy dla Was aplikację. Ale nie byle jaką, bo klasycznego SunVoxa, który jest jednm z lepszych narzędzi muzycznych, jakie w chwili obecnej można pobrać z Google Play.

Opisywany program stworzony został z myślą o osobach, które chciałby spróbować swoich sił w tworzeniu muzyki. Posiada w sobie wiele mniej lub bardziej zaawansowanych funkcji, dlatego przed jego pobraniem warto pooglądać w internecie tutoriale i zastanowić się, czy do zaspokojenia naszych potrzeb potrzebujemy aż takiego „kombajnu”.

Jeszcze do niedawna SunVox kosztował w Google Play około 30 złotych. Teraz możecie go mieć już za nieco ponad 13. Pobierz SunVox za 13, 94 PLN w Google Play.

Dotrwaliście do końca? W takim razie gratulujemy. Udajcie się teraz do kuchni po szklankę zimnej wody, a później zabierajcie się za grę. Dzięki nam chyba nie możecie narzekać na brak interesujących propozycji, prawda? ;)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button