AppSale – promocje w AppStore #121

Witajcie! Właśnie pęka 121 odcinek naszego cotygodniowego cyklu AppSale. Jesteście ciekawi jakie promocje przygotowaliśmy dla Was na nadchodzący tydzień? Możecie być spokojni – gry które pojawią się poniżej na co dzień kosztują kilka złotych, lecz z różnych okazji obecnie dostępne są za friko.

O czy będziemy dziś rozmawiać? O Mouse Trapz (przecena z $0,99 na zero), Axl & Tuna (przecena z $0,99 na zero), He Likes The Darkness (przecena z $0,99 na zero), oraz o Nun Attack (przecena z $0,99 na zero). To jak? Gotowi na gorące promocje? :)

Mouse Trapz

dv

W Mouse Trapz jest kilka podstawowych zasad. Po pierwsze mysz powinna dostać się do kryjówki możliwie jak najszybciej. Druga sprawa to swego rodzaju łańcuch pokarmowy: mysz boi się kota, kot boi się psa, pies boi się małpy, małpa natomiast człowieka. Człowiek boi się mszy, myszka lubi ser, a wszystkie zwierzaki nie wyłączając myszy boją się wybuchów.

W grze musimy w taki sposób ustawiać na planszy boiskowej zwierzęta, ludzi i ładunki wybuchowe, by biedna mysz została zagoniona do kratki. Jak to zrobić? Teoretycznie łatwo, lecz w praktyce pojawiają się problemy.

dvef

Na szczęście kilka pierwszych leveli to typowe tutoriale pomagające zrozumieć cel gry i sposób poruszania się po postaciach. Zapoznajemy się także z podpowiedziami kupowanymi na tokeny. Oczywiście w tym świecie nie ma nic za darmo – żetony należy kupować za prawdziwe pieniądze. Czym jednak byłaby gra logiczna, gdybyśmy korzystali z podpowiedzi? :)

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Axl & Tuna

Alx & Tuna to duet doskonały. Alx to robot, który kolekcjonuje zabawne, futrzane oczaki. Tuna to metalowa, wredna ptaszyna, która postanowiła zrobić swojemu koledze numer i wszystkie oczaki porozrzucać po planszy. Teraz to my musimy wkroczyć do akcji i pomóc Alx w zebraniu podopiecznych i dokopaniu kumplowi – Tunie.

Gracz przenosi się na planszę wyglądającą na jeden wielki rollercoaster. Wciela się w rolę robota i dotykając prawej bądź lewej strony ekranu, skazu po metalowych barierkach, zgarniając power-upy, unikając zderzenia z innymi robotami, wykonując podniebne ewolucje i co jakiś czas uderzając ptaka przelatującego przez 2/3 ekranu.

Zabawa jest niesamowicie przyjemna. Mogę powiedzieć, że to jedna z nielicznych gier w ostatnim czasie, która zrobiła na mnie tak duże wrażenie. Bierzcie, bo za darmo! :) Nie wiemy kiedy cena wróci do normy.

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

He Likes The Darkness

Nikomu chyba nie trzeba przedstawiać gry He Likes The Darkness. Produkcja jest na tyle popularna, że już dawna pisaliśmy dla Was na jej temat recenzję. Możecie pełną treść znaleźć pod tym linkiem.

Postaram się jednak w kilku słowach przybliżyć Wam zasady. Gra ma do odwiedzenia kilka planet. Na każdej uczy się czegoś innego i wykazywać się różnymi umiejętnościami Zaczynamy zabawę w dzień i jesteśmy ograniczeni czasowo. Kiedy zrobi się całkowicie ciemno, nasz portal przenoszący do następnego poziomu, zniknie.

Zbieramy więc gwiazdki, skacząc po platformach (używając do tego skoku i ikonki łapki), a następnie jak najszybciej wracamy do ,,ślimaka”. Kiedy zacznie się palić czerwona lampka u góry ekranu, nasz czas będzie zbliżał się ku końcowi. Czy uda nam się wrócić do ,,bazy?”? :)

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Nun Attack

W Nun Attack wcielamy się w rolę… zakonnicy! Przyjdzie nam stawać do walki ze złem tego świata, konkurować z bestiami i truposzczakami – wszystko po to, by uratować los globu.

Początkowo dysponujemy tylko jedną siostrą. Musimy uciekać przed niebezpiecznymi czachami, by dostać się do sedna problemu – do armii podłych kościotrupów. Z czasem, gdy uda nam się pokonać wszystkich rywali, odblokowane zostają kolejne z naszych sióstr. W grupie prościej jest zabijać (i tak już martwych).

Za wykonywanie zadań otrzymujemy złote monety, dzięki którym mamy okazję na ulepszanie arsenału broni. W ten sposób rozbijamy się, angażując do walki coraz to silniejsze sprzęty i wykwalifikowane siostrzyczki. Świetna zabawa z komiczną oprawą audiowizualną.

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button