AppSale – promocje w AppStore #103

Cześć i czołem! Witajcie w 103 odcinku cyklu AppSale. Za oknem robi się ponuro, człowiek nie ma ochoty na nic, poza drzemką. Jak z tego wybrnąć? Pobrać aplikacje z naszego wpisu i wciągnąć się do granic możliwości. Nie będziemy Was zamęczać typowymi aplikacjami sportowymi, czy ulepszającymi wygląd urządzenia. Dziś skupimy się na grach i jednej produkcji do rysowania.

Propozycje na dziś są następujące: Carl Laser Draw (przecena z $0,99 na zero), Celtic Tribes – X-Mas Edition (z $0,99 na zero), Gummy Drop! (z $0,99 na zero), oraz Gravity Blocks X – The Last Rotation (z $0,99 na zero).

Carl Laser Draw 

Carl Laser Draw to aplikacja, przeznaczona głównie dla dzieci. W związku z własnymi doświadczeniami stwierdzam, że prawdopodobnie znajdą się również wśród dorosłych Czytelników AppsBloga osoby, które na widok mieczy świetlnych dostają szału. Podsumowując – apka sprawdzi się w rękach każdego.

Po pierwszym uruchomieniu możemy działać. Otrzymujemy pusty, czarny ekran, na którym przy pomocy gestów malujemy dowolne rysunki. Wizualnie prezentują się tak, jak na screenach – neonowo. Zabawa jest naprawdę przyjemna i po prostu ciekawa.

Swoje prace możemy zapisać na urządzeniu, podzielić się nimi ze znajomymi itp. Istnieje możliwość korzystania z programu z dźwiękiem (polecam), bądź bez niego. Oprawa audio jest bardzo sensowna, więc zdecydowanie rekomenduję włączenie głośników na full :)

Przecena z $0,99 na zero.

Item not available.

 

 

Celtic Tribes – X-Mas Edition

cel

Celtic Tribes to przede wszystkim tytuł, który dostępny jest w języku polskim. Z pewnością wielu graczom zapewni to spokój i odpoczynek od translatora ;) Strategia MMO – bo do takiej kategorii należy zaliczyć grę, charakteryzuje się przede wszystkim pożeraniem czasu użytkownika Jeżeli więc macie dużo wolnych chwil, pobierajcie.

Pierwsza faza gry to tworzenie osady i nazwanie jej. Kolejne kroki są standardowe – budowanie nowych konstrukcji, ulepszanie tych już stworzonych, zatrudnianie wojowników do obrony, wydobywanie złota itp.

m

Co tu dużo mówić. Celtic Tribes to łakomy kąsek. Jeżeli jeszcze się nie zdecydowaliście, spójrzcie na oceny jakie zbiera produkcja! Tworzenie plemion, czat między graczami – to tylko kilka z setek możliwości, jakie daje opisana aplikacja.

Przecena z $0,99 na zero.

Item not available.

 

 

 Gummy Drop!

gum

Jeżeli nie macie jeszcze dość match 3, prawdopodobnie ucieszycie się z faktu, że aplikacje Gummy Drop! można nabyć obecnie za friko. Tytuł składa się z setek poziomów, które stają się coraz to trudniejsze.

Gracz ma okazję na zaprzyjaźnienie się z żelkami, kupowanie różnych power-upów i wykorzystywanie ich w grze. Kolejny raz nie będę opisywać zasad ,match 3″, bo prawdopodobnie znacie je już na pamięć ;)

ss

Jako wielka fanka tego gatunku (co prawda zdegustowana już liczbą tytułów pojawiających się w tej kategorii) polecam i zachęcam do szybkiego pobierania. Nie wiemy jak długo jeszcze będzie można cieszyć się apką za darmochę ;)

Przecena z $0,99 na zero.

icon
Gummy Drop! Match 3 PuzzlesBig Fish Games, IncGamesBezpłatneDownload

 

Gravity Blocks X – The Last Rotation

Lubicie łamigłówki? Jeżeli tak, to świetnie się składa, bo Gravity Blocks to fantastyczna propozycja z tego właśnie gatunku gier. Jeżeli zależy Wam na dużej ilości poziomów i naprawdę wciągającej akcji, to zdecydowanie powinniście być już w AppStore w fazie pobierania.

W aplikacji walczymy z grawitacją, starając się przetransportować bloczki do portali, zbierając przy tym gwiazdy. Zdarza się, że klocek się zablokuje – wtedy nic innego nam nie pozostaje, jak uruchomienie planszy od nowa i logiczne rozpoznanie sytuacji. Na szczęście nie ma przy tym napięcia, bo możemy wybrać odpowiadający nam tryb rozgrywki.

Graficznie tytuł prezentuje się wyśmienicie, czego dowodem są screeny. To ten typ gier, po wkręceniu się w który ciężko jest się wyrwać chociażby na 10 minut :)

Przecena z $0,99 na zero.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button