AppSale – promocje w AppStore #89

AppSale to cykl dla ludzi którzy lubią promocje. Co pewien czas w iOS-owskim sklepie można spotkać przecenione aplikacje, które dostępne są w promocyjnej cenie (bądź za darmo) przez pewien okres czasu. Często wyprzedaże obejmują tylko 24 godziny, dlatego tak ważne jest szybkie decydowanie się na pobieranie i odkładanie tego na później.

W tym wpisie postaram się przybliżyć Wam kilka pozycji, które moim zdaniem wyróżniają się spośród innych przecenionych aplikacji. Wśród nich znajdziecie gry logiczne, zręcznościowe, platformówki, oraz tym podobne. Nie macie czasu na przeszukiwanie AppStore? U nas macie wszystko podane na tacy!

Propozycje na dziś: Trainz Driver, Shapist, Super Heavy Sword, oraz Chucky: Slash & Dash. 

Trainz Driver

Trainz Driver to gra dla osób … cierpliwych. Powodem dla którego tak sądzę jest dynamika akcji, a raczej je bardzo niski poziom. Mimo tego, że czasem trzeba się trochę przemęczyć, by wykonać jakieś zadanie, przychodzi jednak upragniona meta, dzięki której coraz mocniej można wkręcić się w zabawę.

W grze znajdziemy prawie 10 poziomów tutorialowych, które moim zdaniem są konieczne do prawidłowego wykonywania poszczególnych misji. W zależności od preferencji gracza, do wyboru są levele symulacyjne, wyścigowe, oraz ,,arcade”. Podsumowując – każdy znajdzie coś dla siebie.

Przecena z $1,99 na zero.

Item not available.

 

 

 

 

 Shapist

Shapist to gra logiczna, która polega na takim przestawianiu klocków na planszy, by wyjściowy bloczek został całkowicie odsłonięty, umożliwiając tym samym graczowi przejście do kolejnego wyzwania.

Plansz jest wiele, więc z pewnością można zaglądać do aplikacji bardzo często. Nie jest to produkcja, w którą można grać całymi dniami, lecz z pewnością warto ją mieć na swoim telefonie by w chwilach nudy, czy posiedzenia na kibelku, móc porobić coś konstruktywnego i rozwijającego logiczne myślenie. Kolorowo i ciekawie.

Przecena z $2,99 na zero.

Item not available.

 

 

 

Super Heavy Sword

W Super Heavy Sword przychodzi nam wybrać jedną z dwóch głównych postaci – księżniczkę w różowej kiecce, bądź postawnego księcia. Naszym zadaniem jest przechodzenie z poziomu na poziom i pokonywanie poszczególnych wrogów, którzy zakradli się do naszego zamku.

W grze sterowanie odbywa się przy pomocy czterech klawiszy, które połączone ze sobą w odpowiednie kombinacje dają bardzo ciekawe efekty. Co prawda teoretycznie korzystamy z dwóch strzałek, uderzenia i skoku, lecz w konsekwencji możemy wykonywać podniebne ewolucje, wiatraczki i turbo-uderzenia.

Jeżeli lubicie platformówki typu Mario, z pewnością będziecie zadowoleni. W każdym levelu mamy trzy życia, które po odświeżeni nie znikają i nie zamieniają się na natrętne mikropłatności.

Przecena z $1,99 na zero.

Item not available.

 

 

 

Chucky: Slash & Dash

Co tu dużo mówić – laleczkę Chucky zna chyba każdy fan horrorów. W przypadku opisywanej aplikacji przyjdzie nam wcielić się w rolę małej, zakrwawionej postaci, bądź jej okropnej mamusi. Sterując bohaterem przy pomocy gestów, pokonujemy różnego rodzaju przeszkody, które (jak to zwykle bywa w runnerach), są cyklicznie powielane.

Chucky posiada umiejętność zabijania człowieka przy pomocy noża. Rysując poprzeczną kreskę na wyświetlaczu możemy zabić postać widoczną podczas gry i zdobyć dodatkowe punkty. Te z kolei (wraz z puszkami energetycznymi), umożliwią nam zakup różnego rodzaju power-upów dostępnych w grze.

Wśród ulepszeń znajdziemy między innymi szybki start, przyciąganie fantów, oraz inne. Wydaje mi się, że produkcja z lalką w roli głównej to prawdziwy ,,must have” na smartfona.

Przecena z $0,99 na zero.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button