Androidowe Okazje, czyli przeceny w Google Play #46

Witajcie po raz czterdziesty szósty w ogóle oraz ostatni w te wakacje. Mamy nadzieję, że zostało Wam nieco pieniędzy po wszystkich imprezach, wyjazdach w pięknie miejsca oraz koncertach muzycznych, bo w tym tygodniu naprawdę w Google Play znaleźć można sporo ciekawych promocji wśród dobrej jakości gier oraz aplikacji. Jeżeli macie ochotę zaszaleć przed początkiem września, lepiej trafić nie mogliście. Jesteśmy pewni niemal w stu procentach, że będziecie zadowoleni z tego, co dla Was przygotowaliśmy na koniec tego tygodnia.

Dropsync PRO

Jeżeli korzystacie z Dropboxa, na pewno funkcje dostępne w tej aplikacji okażą się dla Was przydatne. Dzięki programowi o nazwie Dropsync możemy w sposób automatyczny synchronizować dane umieszczone w chmurze. Obsługa tego mobilnego narzędzia jest bardzo prosta i choć dostępny jest on w angielskiej wersji językowej, bez problemu opanujecie go w kilka sekund.

Dropsync można wypróbować całkowicie za darmo, ale warto zainteresować się jego płatną wersją. Oczywiście, nie tylko ze względu na to, że brakuje w niej reklam, lecz także dużą większą ilość dostępnych opcji, między innymi, pozwalających na upload dużych plików oraz synchronizację wielu folderów dostępnych zarówno na tablecie, jak i smartfonie.

dropix

Aplikacja nie wygląda bajecznie. Trzeba jednak przyznać, że spełnia swoją rolę nie w stu, dwustu, lecz trzystu procentach. Właśnie dlatego śmiało można polecić ją każdemu użytkownikowi Dropboxa.

Klucz do płatnej wersji programu kosztuje na co dzień niecałe sześć dolarów. Obecnie jest przeceniony o pięćdziesiąt procent. Pobierz Dropsync PRO za $2,99 w Google Play.

Screenshot Now

Chcieliście kiedyś pokazać komuś znajomemu to, co udało Wam się zrobić na smartfonie czy tablecie? Dzięki Screenshot Now dostaniecie taką możliwość i będziecie mogli podzielić się ze znajomymi nie tylko screenem, lecz również filmikiem ukazującym pożądaną przez Was sytuację na wyświetlaczu.

Mimo że aplikacja wygląda dość niepozornie, posiada funkcje, które spokojnie nazwać można zaawansowanymi. Poza nagrywaniem kilku okienek naraz warto wspomnieć także o dostępnych w niej filtrach pozwalających nam na stworzenie jedynego w swoim rodzaju obrazu, który będzie długo zapamiętany przez wiele osób.

screen

W trakcie nagrywania przy pomocy Screenshot Now możemy  za pomocą kolorowych, wirtualnych pisaków zaznaczać na ekranie ikonki oraz inne elementy. Dzięki temu w bardzo łatwy sposób stworzyć jest instrukcję filmową albo też nawet stworzyć coś na zasadzie prezentacji multimedialnej z prawdziwego zdarzenia.

Apka ma tylko jedną wadę – może być używana jedynie na zroootowanych urządzeniach. Niestety, póki co wymagają tego wszystkie podobne programy, tak więc jeżeli temat nie jest Wam obcy, na pewno doskonale zdajecie sobie z tego sprawę.

$3,89 – tyle wynosi stała cena Screenshot Now. W chwili pisania tego wpisu wartość narzędzia została obniżona do #2,89. Nie jest to co prawda wielka przecena, ale na pewno lepsza taka, niż żadna. Pobierz Screenshot Now za $2,89 w Google Play.

Math Helper – Algebra Calculus

Teraz coś dla tych, których czeka niedługo szkolna wojna z matematyką. Math Helper – Algebra Calculus to bardzo funkcjonalny kalkulator, który pozwala na obliczenie czegoś więcej, niż tylko sumy, różnicy czy też iloczynu bądź pierwiastka z konkretnej liczby. Mimo że program nie należy do najtańszych, zdecydowanie warto się nim poważnie zainteresować.

Mobilny kalkulator działa na bardzo prostej zasadzie. Wpisujemy dane, jakie mamy podane w danym zadaniu, a następnie czekamy kilka sekund na rozwiązanie, które wyświetli się na ekranie. Co bardzo ważne, apka nie tylko pozwala nam zapoznać się z wynikiem, lecz także metodą jego pozyskiwania. Na klasówkach na pewno Wam się to przyda.

Z czym Math Helper – Algebra Calculus radzi sobie najlepiej? Nie będziecie mieć najmniejszego problemy, aby rozwiązać za jego pomocą ćwiczenia z całkami, pochodnymi funkcji czy też algebrą liniową, czyli działaniami na macierzach. Autorzy apki wymieniają jeszcze wiele innych funkcji, ale najlepiej będzie jeśli zapoznają się z nimi bardziej obeznane osoby.

Korzystanie z programu jest bardzo proste. Można wręcz powiedzieć, że jest stworzone dla umysłów mających na bakier z matematyką. Właśnie, między innymi, dlatego warto skorzystać z tej promocji.

Ile na co dzień kosztuje Math Helper – Algebra Calculus? $3,63. Sami zdecydujcie czy to duża kwota, a najlepiej zamiast myśleć po prostu pobierzcie ten program w wyprzedażowej cenie! Pobierz Math Helper – Algebra Calculus za $1,93 w Google Play.

DRAGON QUEST VIII

Najdroższa pozycja w tym zestawieniu, ale zdecydowanie warta uwagi tak samo, jak pozostałe albo nawet jeszcze bardziej. DRAGON QUEST VIII to nic innego jak remake popularnej niegdyś gry RPG, która bawiła użytkowników konsoli Playstation 2 z całego świata.

Bohaterami DRAGON QUEST VIII są śmiałkowie, którzy postanawiają pomóc królewskiej rodzinie. Córka władcy bajecznej krainy została bowiem zamieniona w konia, a on sam pozbawiony został wszelkich specjalnych właściwości. Jak to zwykle w grach tego typu bywa, do wykonania zadnia potrzebujemy tysięcy zabitych przeciwników oraz wielu bardzo dobrej jakości przedmiotów potrafiących zrobić niemałą krzywdę każdemu, kto na to zasłużył.

quest

Wirtualny świat mobilnego DRAGON QUEST VIII nie różni się specjalne od tego, z jakim mieliśmy do czynienia w pierwszych latach tego stulecia. Mimo że nie zdecydowano się tu na większe zabiegi estetyczne, produkcja zajmuje tyle samo czasu i bawi dużo lepiej, niż większość współczesnych tworów programistów.

DRAGON QUEST VIII na Androida to koszt prawie 20 dolarów. Cena specjalna, jaka obecnie widnieje w Google Play, to „zaledwie” $14,99. Teoretycznie jest to spora obniżka, ale w praktyce… zresztą sami widzicie. Pobierz DRAGON QUEST VIII za $14,99 w Google Play.

Sleep Cycle alarm clock

Na koniec propozycja dla tych, którzy cenią sobie spokojny i głęboki sen. Dzięki programowi Sleep Cycle będziecie mogli przekonać się czym tak naprawdę jest nowoczesny budzik.

Opisywana apka nie tylko umożliwia budzenie swojego użytkownika o wybranej przez niego porze, lecz także monitoruje jego sen i pozwala na przeprowadzenie szczegółowej analizy tego,w którym momencie nocy najlepiej nam się spało, a kiedy byliśmy marudni i kręciliśmy się w każdą możliwą stronę.

slep

Wygląd Sleep Cycle jest bardzo przejrzysty. Jeśli zabieraliście się za pobieranie jakiegoś zaawansowanego narzędzia do budzenia, lepiej chyba trafić nie mogliście.

Obecnie aplikacja dostępna jest za jednego dolara, czyli pięćdziesiąt procent mniej niż na co dzień. Pobierz Sleep Cycle alarm clock za $0,99 w Google Play.

Jak widzicie, podobnie jak wakacje, również i Androidowe Okazje szybko się kończą. Na szczęście, dostępne są one co tydzień, a nie tylko raz na rok. Zachęcamy zatem do czytania nas za tydzień i – oczywiście – komentowania wszystkiego, co dotyczy naszego wyprzedażowego cyklu.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button