AppSale – promocje w AppStore #88

Witajcie w 88 odcinku cyklu AppSale. W tym wpisie znajdziecie trzy gry, które moim zdaniem zasługują na uwagę. Dzięki skorzystaniu z przecen, będziecie mogli zatrzymać w kieszeni około 40 złotych. Pamiętajcie o tym, że na co dzień aplikacje te kosztują parę złotych, lecz dzięki uprzejmości ich twórców obecnie są dostępne za darmo. Spieszcie się więc z pobieraniem :)

Jeżeli nie macie nic przeciwko, pozwolę sobie przedstawić moje propozycje: Paint it Back (fajna opcja dla osób lubiących łamigłówki i wszelkie zabawy logiczne), Cross The Line (zręcznościówka z elementami gry logicznej), oraz Biplane  Paint it Back, Cross The Line, oraz Biplane (gra wojenna w której zasiadamy za sterami samolotu do walki z piratami). Zachęcam do lektury poniżej ;)

 Paint it Back

Paint it Back to mój numer jeden na dzisiejszej liście. Pewnego dnia do galerii znanego artysty przybył dobry duszek. Mężczyzna nie wiedząc o zamiarach białej postaci niesamowicie się jej przeraził. Okazało się, że niespecjalnie stworek zniszczył cały zestaw dzieł malarza. Człowiek nie jest w stanie tak szybko namalować wszystkich prac od nowa. Tu do gry wkraczamy my! Musimy pomóc parze nowych znajomych w przywróceniu stanu poprzedniego.

Gra może się wydawać skomplikowana i z początku tak jest. Na szczęście posiada świetny tutorial, który zapoznaje nam z cyferkami widocznymi na planszy. Skupmy się na planszy składającej się z 4 x 5 bloczków. Na bokach planszy widoczne są cyferki. Oznaczają one ilość kwadracików, jakie powinny być zamalowane w danej kolumnie. Biorąc pod uwagę wszystkie inne liczby, dość szybko dochodzimy do tego co i jak.

Prawidłowo zamalowana kolumna oznaczona jest na cyfrze szarym kolorem. Gra podobna jest do sudoku. W Paint it Back musimy myśleć – to nie ulega wątpliwości. Polecam wszystkim fanom łamigłówek!

Przecena z $2,99 na zero.

Item not available.

 

 

  Cross The Line

W Cross The Line zadanie gracza polega na wbiciu bańki do przestrzeni zaznaczonej zielonymi punktami. W trakcie zabawy zbieramy gwiazdki, dzięki którym możemy odblokowywać kolejne plansze do gry. Do pokonania jest duża ilość poziomów ustawionych według poziomu trudności.

Na przejście levelu mamy tylko jedną szansę. Musimy wykonać taki gest, który skieruje bańkę do celu. Bez gwiazdki również można przejść dalej, więc nie należy się martwić żółtym fantem na planszy. Czasem zdarza się tak, że brakuje nam jednego odznaczenia do odblokowania następnego epizodu – wtedy warto cofnąć się do pierwszych leveli, w których złapanie gwiazdy nie jest jeszcze tak trudne jak w zaawansowanych planszach.

Jeżeli chodzi o odczucia estetyczne, to aplikacja prezentuje się bardzo sympatycznie. Akcja gry toczy się na tablicy, a bańka pozostawia ślady, niczym załadowana kredą. Polecam!

Przecena z $1,99 na zero.

Item not available.

 

 

Biplane

Biplane to fajna gra zręcznościowa, w której zasiadamy za sterami samolotu. Maszyna została stworzona do walki z piratami. Za pomocą kilku klawiszy na ekranie sterujemy sprzętem i wymierzamy kolejne strzały we wrogie jednostki zarówno na wodzie, jak i w powietrzu.

Do wyboru mamy dwa tryby: arcade, oraz race. W przypadku arcade mamy do wykonania pewne misje. Jedna z nich polega na zestrzeleniu 10 pirackich statków. Im dalsza plansza, tym trudniej. Należy pamiętać o prawidłowym ustawieniu kalibracji. Jeżeli zrobimy to mało sprawnie, niezbyt skuteczna będzie nasza próba ataku, bo samolot będzie latał gdzie tylko ma ochotę.

Przecena z $1,99 na zero.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button