AppSale – promocje w AppStore #76

Kolejny tydzień minął, lecz pozostawił po sobie masę promocji, które własnie w tym wpisie postaram się Wam przedstawić. W dzisiejszym AppSale’u znajdą się zarówno aplikacje przydatne na co dzień, jak również gierki, które uprzyjemnią każdą wolną chwilę. Mam nadzieję, że będziecie bawić się tak dobrze, jak ja podczas testowania!

Propozycje na dziś, to: Eve of Impact, jtpck, Weather Now, Order & Chaos© Online, oraz Fat Birds Build a Bridge! HD.

Eve of Impact

1

W przypadku Eve od Impact, naszym celem będzie uzyskanie jak największej liczby punktów za ewakuowaną ludność przy pomocy specjalnych statków kosmicznych. Za pomocą kilku gestów jesteśmy w stanie zmienić kierunek lotu asteroidy, by nie uderzyła w planetę, której staramy się bronić. Skierowanie palca w okolicę trajektorii lotu obiektów kosmicznych, umożliwi spowodowanie wybuchu, który w konsekwencji uratuje kawałek globu.

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na oprawę graficzną produkcji. Ta jest bardzo realistyczna. Na wyświetlaczu pokazują nam się odległości, jakie dzielą nas od niebezpieczeństwa. Dzięki szybkiej reakcji, jesteśmy w stanie zniszczyć asteroidy jeszcze w trakcie lotu.

Przeciągając palcem po ekranie, możemy rozszerzyć widok na kolejne miliony kilometrów. Podczas gdy rozprawiamy się z dramatem dziejącym się w kosmosie, statki dziesiątkami wyruszają z Ziemi, przenosząc ludzi w bezpieczne, nieznane nam dotąd miejsce.

Gra została przeceniona z $0,99 na zero. Ciekawie i zaskakująco. Polecam!

icon
Eve of ImpactH.J.F. SchenninkGamesBezpłatneDownload

 

 

jtpck

Gra o nazwie jtpck wygląda bardzo niepozornie. Po planszy poruszamy się miniaturowym … i tu mam problem – kosmitą, ludzikiem, kwadratem (?), który za pomocą specjalnych mocy, jest w stanie się poruszać. Do wyboru mamy trzy tryby gry – klasyczny, w którym po prostu śmigamy sobie między pionowymi przeszkodami, perfection, gdzie jedna pomyłka skutkuje rozpoczęciem zabawy od nowa, oraz arcade – wielka frajda z power-upami, achievementsami i sklepem.

Mnie najbardziej do gustu przypadł ,,arcade” ze względu na dużą ilość przeszkadzajek, oraz utratę życia w momencie, w którym uderzymy w górę, bądź w dół ekranu. Nie bez znaczenia były również fanty. Zbieranie przedmiotów na planszach też ma swój urok, szczególnie, jeżeli do tej pory człowiek był wielkim fanem platformówek.

W ustawieniach możemy zmienić wygląd naszej postaci, lecz jest to obarczone opłatą w prawdziwych pieniądzach. Nie sądzę, by był o to konieczne do fajnej zabawy, ale kto ma ochotę, niech szaleje ;)

jtpck zostało przecenione z $0,99 na friko, więc nie ma się nad czym zastanawiać – pobierać! Póki cena nie wróciła do normy, można testować bez ograniczeń.

Item not available.

 

 

 Weather Now

Pogoda za oknem w ostatnich czasach nas rozpieszcza. Po kilku dniach opadów deszczu, przyszło słoneczko i zasypało nas 30 stopniami. Czy nie fajnie byłoby wiedzieć o tak pozytywnych zmianach z wyprzedzeniem? Dzięki tej pogodowej aplikacji, każdy będzie miał okazję na zaplanowanie sobie weekendu, czy wypadu na popołudniowy spacer.

Narzędzie charakteryzuje się przede wszystkim wyjątkowo łatwym interfejsem. Ziemia widoczna na obrazku wyżej, jest ruchoma. Kładąc na niej palcem, jesteśmy w stanie podróżować wirtualnie po całym świecie. Dzięki dokładnym pomiarom, jesteśmy w stanie przewidywać pogodę na najbliższe godziny, dni a nawet tygodnie.

Aplikacja jest wygodna i bardzo ładna. W ustawieniach możemy zmienić podstawowe parametry. W każdej chwili mamy okazję podzielić się ze znajomymi wiadomościami na temat warunków panujących na zewnątrz, by zachęcić ich do wspólnej wyprawy.

Jeżeli szukacie naprawdę dobrej aplikacji, świetnie trafiliście, gdyż Weather Now jest przeceniona z $3,99 na totalne zero.

icon
RAIN RADAR ° live weather mapsEvgeny TormozovWeather49,99 złDownload

 

 

 Order & Chaos© Online

Gameloft przeszedł samego siebie i przecenił  Order & Chaos© Online z aż siedmiu dolarów na zero. Moim zdaniem, to już jest rewelacyjna podstawa do tego, by przetestować dzieło jednego z najlepszych studiów. Standardowo – jak to na początku, wybieramy sobie postać, którą będziemy poruszać się w grze. Kolejnym krokiem jest dobranie strony, po której mamy zamiar stanąć. Warto jest pokombinować i wybrać nie jedną postać, a na przykład 3.

Każdy świat jest inny i wymaga od nas dużego zaangażowania. Do wypełnienia mamy questy, dzięki którym zdobywamy dodatkowe umiejętności. Jak to zwykle bywa w tego typu grach, początkowo jest prosto, jednak z czasem robi się coraz trudniej. Przykładowym zadaniem może być zabicie jakiejś postaci, bądź porozmawianie z wyznaczoną osobą.

Jeżeli jesteście fanami gier z kategorii MMORPG, z pewnością będziecie zachwyceni. Mikropłatności w grze oczywiście nie zabraknie, lecz ci, którzy znają się na rzeczy, na bank poświęcą trochę drobniaków, by poszaleć na wysokim poziomie.

Przecena gry z $6,99 na zero! Pobieramy!

Item not available.

 

 

 Fat Birds Build a Bridge! HD

Największą zaletą Fat Birdów jest to, że są w języku polskim. Prosty wygląd produkcji sprawia, że od razu mamy ochotę na rozpoczęcie przygody z budowaniem. Naszym zadaniem jest stworzenie mostu, dzięki któremu grubaśne ptaszyska będą mogły dostać się do domu.

Dolny pasek pełen jest opcji rodem z Boba Budowniczego. Góra odpowiada za zaakceptowanie budowli i przetestowanie jej w odpowiedni sposób. Do wykonania dobrej roboty, potrzebne nam są specjalne elementy. W górnej części ekranu znajdziemy informację o pozostałej ilości drążków. Jeżeli wykorzystamy wszystkie i most się zawali, będziemy musieli popracować jeszcze raz nad całą konstrukcją.

Gabaryty przechodniów są różne i dlatego umocnienia mostu muszą być do nich dopasowane. Obrazek powyżej dokładnie pokazuje zaawansowanie łączeń :) Każdy poziom możemy przejść z maksymalnie trzema gwiazdkami na koncie. Jeżeli nie uda nam się zdobyć ani jednej, będziemy zmuszeni do powtórzenia levelu, co jest bardzo przyjemną sprawą, biorąc pod uwagę efekty dźwiękowe i wizualne.

Polecam i gram dalej. Przecena z $1,99 na zero.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button