AppSale – promocje w AppStore #71

Na początku tego wpisu, pragnę złożyć wszystkim Czytelnikom AppsBloga najlepsze Życzenia Wielkanocne: zdrowia (bo ono jest najważniejsze), radości z czasu spędzonego z rodziną, miłości do bliskich, pociechy z rewelacyjnych recenzji pisanych na naszym portalu, oraz spełnienia najskrytszych marzeń. Mam nadzieję, że w te Święta jesteście szczęśliwi i porządnie najedzeni!

W 71 odcinku cyklu AppSale przedstawię Wam aż siedem przecenionych aplikacji. Dzięki skorzystaniu z promocji, możecie oszczędzić minimum 50 złotych! Zamiast dopieszczać kieszeń wydawców, sprawdźcie najpierw, co mają do zaoferowania! Oto produkcje z tego wpisu: Cops N Robbers (FPS), Toy Defense 2, Help Me Fly, Bash Bad Pigs Pro, SecondBrain, Pepi Doctor, oraz Grandma’s Garden.

Cops N Robbers (FPS)

Typowa strzelanka, w której przenosimy się pikselowego świata, który przypomina ten z Minecraft’a. Poruszamy się klockową postacią, która posiada pewien zasób broni. Za pomocą noża, bądź pistoletu rozprawiamy się z więzienną służbą. Zabawa jest ciekawa, lecz wcale nie taka prosta, jak mogłoby się wydawać.

Sterowanie nie jest do końca łatwe. Przycisków na ekranie jest sporo, przez co można się pogubić i najnormalniej w świecie zostać rozstrzelanym przez bandy osadzonych, bądź uzbrojonych strażników.

Aplikacja została przeceniona z $1,99 na zero. Dla fanów tego typu retro produkcji będzie to prawdziwa gratka. Do wyboru tryb łatwy, średni, oraz trudny. Jak widzicie powyżej – dziesiątki broni.

icon
Cops N Robbers:Pixel Craft GunHUZHOU JIAODU NETWORK TECHNOLOGY CO.,LTDGamesBezpłatneDownload

 

 

 Toy Defense 2

Druga część znanej produkcji z kategorii tower defense jest obecnie przeceniona. Nie muszę wiele pisać, aby zachęcić Was do pobierania. Zadanie gracza w opisywanej aplikacji polega na zatrudnieniu zabawek do walki z inwazją żołnierzy. Za pomocą specjalnych obiektów obronnych, musimy zapobiec dostaniu się do naszego imperium.

W pierwszym rzucie zawsze jest najprościej. Często wystarczy rozstawić jeden obiekt, aby pokonać przeciwnika. Z każdą kolejną falą jest trudniej. Wrogowie są silniejsi i jest ich dużo więcej. Za każdego zabitego otrzymujemy pieniądze, które warto niezwłocznie wykorzystać na zakup osprzętu.

Do tej pory za produkcję trzeba było zapłacić $1,99. Dzięki uprzejmości jej autorów, obecnie można ją nabyć za całe zero złotych. Polecam fanom tower defense.

Item not available.

 

 

Help Me Fly

Mały samolot nie może sobie poradzić bez baterii. Niestety – ta została od niego oddalona o pewną odległość. Za pomocą specjalnych klocków, musimy stworzyć drogę, za pomocą której nasz podopieczny będzie mógł połączyć się z baterią.

Do przejścia jest 90 leveli, które wraz z postępami w grze, zwiększają swoją trudność. Jeżeli raz się zagra w Help Me Fly, nie można oderwać się od ekranu. Podczas zabawy zbieramy gwiazdki. Aby tego dokonać, wystarczy ustawić klocek w bliskiej odległości od złotego obiektu. Za takie fanty uzyskujemy wyższy wynik punktowy.

Jedna z lepszych gier, jakie wpadły w moje ręce w ostatnim czasie. Biorąc pod uwagę przecenę z $1,99 na zero – szczerze polecam :)

Item not available.

 

 

 Bash Bad Pigs Pro

Zaczynając grę, możemy wybrać tryb: time bash, bądź survival bash. Naszym zadaniem – mówiąc wprost – będzie boksowanie kolorowych świń. Za pomocą wirtualnej pięści, staramy się zbić jak największą liczbę zwierząt. Należy pamiętać, że atakujemy tylko i wyłącznie świniaki. Pobicie ptaszka skutkuje odjęciem cennych punktów.

Podczas zabawy zbieramy wspomniane punkty. Największą ich ilość osiągamy, tworząc combosy. W trybie time bash bijemy swoje rekordy, a w survivalu staramy się wytrzymać jak najdłużej. Bolesność palców bardzo prawdopodobna.

Do niedawna aplikacja kosztowała prawie 4 dolary. Obecnie można ją nabyć za niecałe dwa dolary. Moim zdaniem to dobra cena za godziny zabawy.

Item not available.

 

 

 SecondBrain

Jeżeli macie problemy z zapamiętywaniem niektórych rzeczy, prawdopodobnie bardzo przyda Wam się aplikacja SecondBrain. Narzędzie posłuży Wam za zapasowy mózg, który zapamięta wszystko, czego do tej pory nie zdołaliście ogarniać swoimi umysłami.

Jak możecie zauważyć na zdjęciu wyżej, w narzędziu możecie zapisać takie dane, jak na przykład hasła do kont bankowych, sekretne informacje, dane odnośnie wypraw, które chcielibyście pozostawić w tajemnicy, ważne obliczenia, oraz wiele więcej. Ciekawie i klasycznie.

Przydatne narzędzie na każdy dzień. Ja jednak wolę sama ćwiczyć swoją pamięć i omijać takie programy szerokim łukiem. Kto wie – może ktoś się bacznie przygląda moim sekretom? Przecena z $1,99.

Item not available.

 

 

 Pepi Doctor

Pepi Doctor to gra dla małych doktorków. Jeżeli Wasze dziecko interesuje się medycyną, pokażcie mu aplikację z tego wpisu. Malec będzie miał okazję na wyleczenie dziesiątek pacjentów za pomocą specjalistycznych narzędzi. Dzięki pomocy wirtualnego lekarza, każde zadanie będzie proste.

Pełna wersja aplikacji zawiera ulepszenia, których nie znajdziecie w wersji free. Gdybym miała te 15 lat mniej, prawdopodobnie byłabym w siódmym niebie ;)

Ciekawa grafika, interesujące historie pacjentów i prawie nieskończone możliwości pomocy. Obecnie grę można nabyć za jedno wielkie zero złotych (zamiast $1,99) :)

icon
Pepi DoctorAntanas MarcelionisEducationBezpłatneDownload

 

 

 Grandma’s Garden

Grandma’s Garden to kolejna propozycja dla najmłodszych. W grze, dziecko spotka się z siwą babuszką, która zajmie się nim jak prawdziwym wnuczkiem. Miła kobieta wskaże dziecku podstawy pracy w ogrodzie, umilając czas przytulankami, oraz słodkimi słówkami, kierowanymi w stronę malca.

W programie znajdziemy między innymi filmiki video, na których zobaczymy ogrodowe zwierzaki. Jeden z nich przedstawia życie pszczół. Poza pisownią wyrazu (wyjątku), nasz podopieczny będzie miał okazję na uświadomienie sobie, że owady wcale nie są zbyteczne. Wręcz odwrotnie – bez nich nie byłoby pięknych kwiatów!

Ta aplikacja została przeceniona z $1,99 na zero. Siwa babcia jest bardzo znana wśród gier dla dzieci. Mogę z całą pewnością stwierdzić, że potrafi zająć dziecko na długo!

icon
Grandma's GardenFairlady Media, Inc.Education14,99 złDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button