AppSale – promocje w AppStore #177

Doczekaliśmy się upragnionego Euro 2016 i w przerwach pomiędzy meczami możemy oddać się przyjemnościom związanym z zabawą na naszym smartfonie. By zachęcić Was do pobrania przecenionych gier i aplikacji, wybrałam 3 hity, które moim zdaniem powinny zagościć na każdym urządzeniu z nadgryzionym jabłkiem. To jak? Zaczynamy? :)

Oto moje typy na dziś: Flick Champions HD (przecena z $1,99 na zero), 007’s Vidicon – Spy Video Camera (przecena z $9,99 na zero), oraz Heavy Blade (przecena z $1,99 na zero). Dzięki dzisiejszym promocjom, możecie zaoszczędzić aż 14 dolców, co w przeliczeniu na złotówki daje pokaźną sumkę :)

Flick Champions HD

1

Flick Champions HD to genialna gra sportowa, która wpisuje się wręcz fenomenalnie w klimat Euro 2016. Co prawda zawiera 9 różnych gier, lecz na pierwszym miejscu widnieje piłka nożna :)

Gra ma okazję na rozegranie szybkiego meczu w dowolnym trybie (o ile wcześniej zdobył odpowiednią ilość XP-ków na ich odblokowanie). Poza tym każdy może przystąpić do pucharu, czy pójść swoją własną ścieżką kariery. Na kibelek, do autobusu – rewelacja :)

2

Przecena z $1,99 na zero. Pobierz w AppStore.

007’s Vidicon – Spy Video Camera

3

Co tu dużo mówić – numer dwa dzisiejszej propozycji AppSale to gratka dla podglądaczy :) Jeżeli lubicie z ukrycia filmować różne zdarzenia, albo w autobusie kręcić zabawne sytuacje, jest to zdecydowanie aplikacja dla Was.

007’s Vidion to ukryta kamera, która kręci film na naszym smartfonie (w tle), podczas gdy my oddajemy się innym czynnościom. Do wyboru mamy czytanie książek, oglądanie filmów, słuchanie muzyki, przeglądanie sieci i wiele innych. Film rejestrujemy przy użyciu dolnego, ukrytego paska, a następnie po ,,akcji” przechodzimy niecnie do swojej biblioteki…

4

Przecena z $9,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Heavy Blade

5

Lubicie mroczne RPG-i? W Heavy Blade wcielacie się w postać człowieka, który przemierza lochy w poszukiwaniu skradzionego złota. Korzystając z wygodnych klawiszy na ekranie, sterujemy swoją postacią i decydujemy o momencie ataku.

Naszymi przeciwnikami są ohydne kreatury, które należy uśmiercać od razu po ich zauważeniu. Zazwyczaj umarli po śmierci oddają to, co zabrali, więc szybko możemy zebrać to, po co przyszliśmy. Uwaga – w grze można się porządnie przestraszyć :)

6

Przecena z $1,99 na zero. Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button