Aplikacja WOŚP dostępna dla posiadaczy iPhone’ów

W tym roku po raz kolejny zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Z tej okazji na AppStore pojawiła się aplikacja przygotowana specjalne z myślą o zbliżającym się finale największej charytatywnej zbiórki pieniędzy w naszym kraju.

W przygotowanej specjalnie dla posiadaczy iPhone’ów aplikacji istnieje możliwość zagrania w pięć mini-gier. Aby je jednak uruchomić, należy zeskanować kod pięciu spotkanych w najbliższy weekend wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Każda z gier polega na zdobyciu jak największej ilości punktów. Dla osoby, która zbierze ich najwięcej Jurek Owsiak wraz ze swoją fundacją przygotował specjalne upominki.

W aplikacji WOŚP nie są jednak najważniejsze gry, a inne ciekawe funkcje m.in. wyszukiwanie (współpraca z Google Maps) najbliższego sztabu Orkiestry.

Dodatkowo, każdy, kto zdecyduje się na instalację narzędzia z serduszkiem w logo będzie mógł sprawdzić ile pieniędzy zebrała już Orkiestra oraz dowiedzieć się, kiedy odbędą się telewizyjne transmisje z udziałem Jurka Owsiaka i jego współpracowników.

Należy także dodać, że aplikacja WOŚP umożliwia wysłanie sms-a, za pomocą którego możemy wesprzeć fundację. Widzimy więc, iż każdy znajdzie w tej wyjątkowej aplikacji coś dla siebie.

Aplikację można bezpłatnie ściągnąć z AppStore.

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button