Animated 3D Origami – daj ukochanej oryginalnego kwiatka

Animated 3D Origami to fajna, animowana aplikacja do tworzenia origami. Jeżeli do tej pory nie mieliście styczności z papierowymi dziełami, a zawsze podziwialiście talent innych, ten program jest dla Was. Autorzy w kilku, bądź kilkunastu prostych krokach pokażą, jak stworzyć papierowe zwierzęta, kwiatki i inne fantastyczne przedmioty.

Warto na początku wspomnieć o tym, że aplikacja jest stworzona wyjątkowo ładnie. Zauważcie, że nawet ekran początkowy wygląda tak, jakby był zrobiony z kartki w kratkę. Dbałość o szczegóły to wielka zaleta autora – Sergey Burlakov.

Program podzielony jest na kilka kategorii tematycznych, w których początkowo znajdziemy po jednej papierowej propozycji. Powiem szczerze, że jak weszłam pierwszy raz do aplikacji, załamałam się ilością projektów. Okazało się, że w zakładce z pobieraniem można zupełnie za darmo ściągnąć lekcje origami wybranych przez siebie składanek.

Do naszej dyspozycji oddano zarówno zwierzaki, serduszka na walentynki, kwiaty na różne okazje, pudełka na pierdółki, oraz masę innych. W sumie do wykonania jest aż 70 wzorów.

Lekcje są fenomenalnie pomyślane. Nie jest tak, że widzimy narysowane kolejne kroki. Animacja polega na tym, że dosłownie każdy etap składania jest nam pokazany na wyświetlaczu. Dopóki nie klikniemy ,,next”, dalsza część instrukcji nie będzie nam pokazywana.

Przed każdym rozpoczęciem zabawy możemy sprawdzić poziom trudności danego origami za pomocą odczytywania ilości przyznanych gwiazdek. Jeżeli widzimy jedną – podołamy bez problemu, dwie – może być trudniej, trzy – dla zaawansowanych.

Zakładka z ulubionymi przydaje się wtedy, gdy jakiś wzór wyjątkowo przypadnie nam do gustu. Możemy zapisać go w oddzielnej kategorii i następnym razem nie tracić czasu na przeszukiwanie wszystkich dostępnych obiektów.

icon
Animated 3D OrigamiSergey BurlakovEducation4,99 złDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button