Angry Korwin – wściekły Korwin demoluje PITy

Wybory prezydenckie zbliżają się wielkimi krokami. Nie chcę w żaden sposób wpływać na Waszą decyzję dotyczącą zaznaczenia krzyżyka przy nazwisku kandydata, ale chętnie przedstawię Wam gierkę, która znalazła się w najpopularniejszych propozycjach AppStore i Google Play. Angry Korwin to zabawna zręcznościówka, w której zajmujemy się niszczeniem PITów, CITów i tym podobnych.

W grze mamy do pokonania 10 leveli. Naszym wielkim celem jest zdobycie korony, a raczej trzech koron. Zbieranie pieniędzy za demolowanie przeszkód, które szkodzą gospodarce i wolności obywateli umożliwia zakupienie złotych atrybutów króla.

Korwin stoi przy armacie z ponurą miną i celuje do czegoś w rodzaju obciążnika. W każdym z poziomów naszym celem jest coś innego – zwykle są to rzeczy, które kandydat na prezydenta usiłuje wyrzucić z obowiązującego systemu. Jedno uderzenie we wspomniany ciężarek gwarantuje awans do następnej planszy.

Zadanie nie jest jednak proste. Przede wszystkim nasz cel chroniony jest przez betonowe bloczki i drewniane skrzynie. Kule armatnie nie są tak silne, by zniszczyć przeszkody, więc jedyną możliwością jest ich przestawianie.

W każdym levelu mamy ograniczoną ilość kul do wyrzucenia. Jeżeli nam nie pójdzie za pierwszym razem, możemy uruchomić etap od początku i spróbować swoich sił jeszcze raz.

Armata jest dość oporna w obsłudze. AntyLab chyba dosłownie wzięło sobie do siebie trudność zmian gospodarki. Kula leci jakby chciała, a nie mogła. Niemniej jednak po osiągnięciu sukcesu, mina Korwina wynagradza wszystko – szczery uśmiech jest w stanie rozbroić każdego ;)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button