Angry Birds Star Wars II wkrótce zadebiutują na iOS-a i Androida!

Przeszliście wszystkie plansze w Angry Birds Star Wars? Nie martwcie się Lucke Skywalker, Lord Vader i Chewbacca w ptasiej wersji powrócą. I to już wkrótce. Studio Rovio niedługo wypuści na rynek drugą część kultowej zręcznościówki stworzonej we współpracy z LucasArts!

Fińskie studio jakiś czas temu zdecydowało się udostępnić graczom z całego świata Angry Birds Star Wars całkowicie za darmo. Mimo że do niedawna nikt nie mówił o tym oficjalnie, wiele osób twierdziło, że Rovio postanowi wydać drugą część „gwiezdnych” Wściekłych Ptaków. Wczoraj dowiedzieliśmy się, że jest to prawda. Co ciekawe, premiera nowej gry ma nastąpić już wkrótce.

Wiadomo, że Angry Birds Star Wars II będzie dostępne zarówno na iOS-a, jak i Androida. Będzie to pierwsza gra, w której zadebiutuje nowy system mikrotransacji. Do dyspozycji gracza będzie w aplikacji ponad 30 nowych ptaszków. Każdy będzie ptasim odpowiednikiem jakiegoś bohatera Star Warsów. Nie wszystkimi będzie można jednak grać od razu. Należało będzie bowiem najpierw kupić odpowiednią…zabawkę-pluszaka. Ciekawe, prawda?

Kolejną nowością, jaka dostępna będzie w sequelu popularnej gry, będzie możliwość wyboru między jasną a ciemną stroną mocy. Dzięki temu każdy będzie mógł bezpośrednio wpływać na to, którymi ptakami będzie grał. Jesteście ciekawi, jakie moce będzie miał skrzydlaty Lord Vader? Ja zdecydowanie tak!

Premiera Angry Birds Star Wars II nastąpi 19 września. Nie wiadomo, póki co, czy gra będzie płatna, czy też nie.

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button