Expecto_Patronum – dodatek dla fanów Harry’ego Potter ‘a

db3d7a7c-7368-4bfc-b49e-164601c976fbNawet jeśli Wasz upragniony list z Hogwartu nie dotarł w porę, czy to z przyczyn technicznych czy przez pomyłkę, nie martwcie się. Świat magii nie zamknął się dla Was na zawsze! Dowiedz się jakiego masz Patronusa!

Sivaguruj jako programiści tworzący aplikacje na smartfona, wydali pokaźną liczbę dodatków dostępnych dla użytkowników Windows’a Phone. Niestety, żadna z nich nie zyskała sobie odpowiednio dobrej sławy.

Expecto_Patronum to bardzo prosta aplikacja, umożliwiająca wszystkim Mugolom (osobom nie posiadającym zdolności magicznych) stworzyć własnego Patronusa – czyli osobistego obrońcę przed Dementorami, który przybiera najczęściej postać jakiegoś zwierzęcia. Jak więc go wyczarować skoro nie posiadamy różdżki? Odpowiedź jest prosta : wystarczy wypełnić krótki test.

Test jest zbiorem pytań dotyczących naszej osoby. Odpowiedzi mają być zgodne z naszym charakterem i upodobaniami tak, aby wyczarowany Patronus mógł jak najdokładniej uosabiać się z naszym wnętrzem. Pytania dotyczą płci, ulubionego przedmiotu w szkole, sposobu poruszania się, magicznej  rzeczy czy też gry w Quidditch’a. Po udzieleniu wszystkich odpowiedzi, aplikacja przydziela nam odpowiednie zwierzątko. Niestety autorzy nie posilili się o wymyślenie zupełnie nowych Patronusów. Wszystkie z nich są zaczerpnięte z powieści. Możemy zatem wylosować łanię, jelenia, wydrę czy też feniksa.

Gra jest stworzona tylko dla osób, którym przygody Harry’ego Potter ‘a i jego przyjaciół są dobrze znane. Bez wiedzy na temat magii czy też bez znajomości specjalistycznych nazw niewiele tutaj wskóramy. Test jest nieco za krótki a liczba Patronusów do wyboru zbyt mała, żeby aplikacja była dobrą rozrywką i sprawiała przyjemność.

Ocena końcowa : 4/10.

Gra dostępna za darmo na Windowsphone.com

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button