Androidowe Okazje, czyli przeceny w Google Play #38

Cześć i czołem! Przed Wami drugi odcinek wakacyjnych Androidowych Okazji. Jeżeli zaplanowaliście na dzisiaj wyjazd nad jezioro, obiecujemy, że nie będziemy Was długo zatrzymywać. Przygotowane przez nas wpisy są krótkie, zwięzłe i na temat. W sam raz dla tych, co nie mają obecnie zbyt wiele czasu na czytanie długaśnych opisów i wywodów recenzenta. Nie zachęciło to Was? W takim razie może zmienicie zdanie i postanowicie przeczytać ten wpis, kiedy napiszemy, że wśród przecenionych w tym tygodniu apek znalazło się kilka perełek, z których niektóre zostały przecenione nawet o ponad sześćdziesiąt procent! Teraz lepiej? No to zaczynajmy!

BLAZING STAR

Szukacie pikselowej strzelanki, która obudzi Wasze wspomnienia z lat minionych? Lepiej trafić nie mogliście. BLAZING STAR pozwala nam wcielić się w postać kapitana statku walczącego za pomocą nowoczesnej broni z groźnymi jednostkami należącymi do kosmitów.

Gra oferuje kilkanaście poziomów do przejścia, w których możemy sprawdzać swoje siły o każdej porze dnia i nocy. Poza standardowym trybem zabawy przygotowano dla nas w BLAZING STAR ciekawy multiplayer działający na zasadzie kooperacji i oparty na łączności bluetooth.

bla

Jak widać na screenach, opisywana strzelanka charakteryzuje się retro oprawą graficzną i sterowaniem opartym na dwóch przyciskach dotykowych. Fani starych gier na pewno nie będą mieli powodów do narzekań, czego nie można powiedzieć o przeciętnych użytkownikach smartfonów.

Poza promocją BLAZING STAR kosztuje $2,99 . Obecnie można pobrać tę apkę za blisko siedemdziesiąt procent mniej! Pobierz BLAZING STAR za $0,99 w Google Play.

PolarStorm

PolarStorm to mobilna propozycja skierowana głównie do osób lubiących łamigłówki. Wcielamy się w niej w postać ubranego w kurtkę zimową robota, a nasze zadanie polega na zbieraniu diamencików. Mimo że fabuła ewidentnie pozbawiona jest sensu, zabawy z produkcją studia Massive Hadron jest co nie miara!

Gra daje nam okazję do spróbowania swoich sił w jednym z trzydziestu leveli. Każda plansza usytuowana jest na Biegunie Północnym, tak więc śnieg występuje tu niemalże na każdym kroku, podobnie jak z pozoru niewinne wyglądające przeszkadzajki, które w skuteczny sposób utrudniają nam realizację zamierzonego celu.

Wygląd PolarStorm pozostawia wiele do życzenia. Nie trzeba być bardzo wybredną osobą, aby stwierdzić, że elementy występujące na planszach są dość przeciętnej jakości podobnie jak interfejs menu głównego, który pojawia się tuż po uruchomieniu apki.

Gra od Massive Hadron kosztuje na co dzień blisko trzy dolary. W trakcie trwania promocji można dorwać ją za dwa dolary mniej. Pobierz PolarStorm za $0,99 w Google Play

Faif

Najprościej rzecz ujmując, Faif to połączenie łamigłówki typu match-3 z bijatyką. Dzięki tej ciekawie wyglądającej grze przekonacie się o tym, że przy łączeniu ze sobą takich samych symboli człowiek jest w stanie bawić się równie dobrze, co rywalizując z kolegą na automacie ze Street Fighterem czy Tekkenem.

Reguły rządzące światem Faif są dosyć proste do wytłumaczenia. Cała zabawa polega tu bowiem na zbieraniu w grupki kilku identycznie wyglądających elementów. Im więcej ich uda nam się połączyć, tym większa szansa na pożądany skutek. Co ciekawe, to od wyglądu symbolu zależy, co takiego uda nam się osiągnąć danym ruchem. Dostępne są tu bowiem nie tylko ofensywne zagrania.

faif

Oprawa audiowizualna zastosowana w produkcji spełnia swoje zadanie w stu procentach. Plansze wyglądają barwnie, a animacje dodają apce odpowiedniego uroku. Jeżeli lubicie podobne gry, na pewno będziecie zadowoleni.

Ile wynosi cena Faif w dniu bez przeceny? Dokładnie $1,99. Obecnie gra jest pięćdziesiąt procent tańsza, co daje nam niecałego dolara za naprawdę fajną produkcję! Pobierz Faif za $0,99 w Google Play

Hack RUN

Marzyliście kiedyś o tym, by stać się hakerem z prawdziwego zdarzenia? Ba, a kto nie marzył. Właśnie dla takich osób jak Wy przygotowano produkcję mobilną o nazwie Hack RUN. Dzięki niej możemy włamywać się do wirtualnych serwerów różnych organizacji bez obawy o konsekwencje prawne.

Wbrew pozorom, opisywana tutaj produkcja nie jest pozbawiona sensu. Niektórzy mogą powiedzieć, że włamywanie się do nieprawdziwych miejsc kompletnie mija się z celem i nie zapewnia dobrej zabawy połączonej z adrenaliną. Cóż, pewnie jest w tym trochę racji. Nie zapominajmy jednak, że hackowanie jest nielegalne, a aby się nim zajmować potrzeba naprawdę solidnej wiedzy, której tylko zalążki znaleźć można w Hack RUN.

hack

Wizualnie gra prezentuje się bardzo dobrze. Retro oprawa graficzna nadaje produkcji odpowiedniego uroku. Niestety, nie można z niej korzystać w poziomie, co – szczególnie na małych ekranach – jest nieco uciążliwe.

Hack RUN na co dzień kosztuje $1,99. Do końca dnia cena produkcji została obniżona o równe pięćdziesiąt procent. Pobierz Hack RUN za $0,99 w Google Play.

SportsTracker PRO

Bardzo przejrzysta w obsłudze aplikacja, która świetnie nadaje się dla osób lubiących intensywnie spędzać swój wolny czas. Dzięki SportsTracker PRO bez względu na to czy biegacie, jeździcie na snowboardzie, rowerze czy też żeglujecie – będziecie mogli uporządkować swój plan treningowy, a także zobaczycie efekty swojej pracy przedstawione w statystyczny sposób.

Program SportsTracker PRO w trakcie uprawiania przez nas sportu pokazuje informacje na temat tego, ile kilometrów przebyliśmy, jaką wartość kaloryczną udało nam się spalić oraz poznamy dane dotyczące czasu trwania treningu, łącznie z tymi, które mówią o średnim czasie osiąganym na jeden kilometr drogi.

sports

W aplikacji znalazło się miejsce dla opcji tzw. personalnych wyzwań, w których staramy się bić własne rekordy, co bardzo motywuje nas do dalszej pracy. Posiadając urządzenia do pomiaru pracy serca, możemy w SportsTracker PRO uzyskać również wiele innych użytecznych informacji odnośnie wykonywanych przez nas czynności oraz ich wpływu na nasz organizm.

Moim zdaniem, największą wadą programu jest jej wygląd. Nie wydaje mi się jednak, by typowo wizualne aspekty górowały w tym przypadku nad funkcjonalnością.

Jeśli nie macie wersji PRO żadnej ze sportowych aplikacji, a niemalże codziennie uprawiacie jakąś dyscyplinę sportu, bez dwóch zdań powinniście zastanowić się nad SportsTracker. Jak widać po komentarzach w Google Play, wiele osób uważa, że ją za najlepszą z najlepszych.

$2,48 – tyle wynosi obecna cena opisywanego programu. To o połowę mniej, niż zazwyczaj. Pobierz SportsTracker PRO za $0,99 w Google Play.

Na dzisiaj to wszystko. Jesteście zadowoleni z promocji, o jakich Was poinformowaliśmy? Jeżeli tak, bardzo się cieszymy. Mamy nadzieję, że za tydzień będzie podobnie! :)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button