Androidowe Okazje, czyli przeceny w Google Play #85

Początek czerwca przywitał nas niesamowitymi upałami. Jeżeli pomału macie już dosyć piekącego słońca i braku deszczu, zamknijcie się w swoich czterech ścianach, odpalcie klimatyzację albo podręczny wiatrak i weźcie się za lekturę kolejnego odcinka Androidowych Okazji. Możemy Was zapewnić, że dzięki naszym propozycjom nieco zapomnicie o gorącym powietrzu i chociaż przez kilka minut będziecie mogli poczuć się odprężeni. Ale dość już gadania, zaczynajmy, bo naprawdę jest o czym pisać!

Hitman Go

Najgorętsza przecena tego tygodnia związana jest z hitem o nazwie Hitman Go. Gracz wciela się w nim w płatnego zabójcę, który wykonuje swoje zadania w przeróżnych okolicznościach i miejscach. Na co dzień opisywana apka kosztuje grubo ponad 15 złotych, a teraz możecie ją mieć za nieco ponad 5!

Hitman Go wygląda nieco inaczej od innych gier opowiadających o łysym mężczyźnie w czarnym garniturze i czerwonym krawacie. Akcję obserwujemy tutaj w układzie izomerycznym, a naszym celem nie jest bezpośrednie zabijanie konkretnych osób, lecz planowanie tej czynności od samego początku do końca.

Gra oferuje nam całkiem sporo zadań, w których musimy wykazać się sprytem i umiejętnością przewidywania sytuacji. Niestety, mimo że Hitman Go to płatna produkcja, nie obyło się w niej bez mikropłatności. Co prawda, korzystanie z nich nie jest koniecznie, ale i tak  pomysł na taki rozwiązanie wydaje się co najmniej nie na miejscu.

Hitman Go bardzo dobrze wypada pod względem graficznym i dźwiękowym. Nie wydaje nam się, by nawet bardzo wybredni gracze znaleźli tutaj coś, do czego można by było się przyczepić.

Pobierz Hitman Go za 5,52 PLN w Google Play.

QuestLord

Nie każdy posiadacz nowoczesnych urządzeń lubi grać w trójwymiarowe, kipiące modernizmem gry. Tym bardziej powinna ucieszyć Was wiadomość, że w tym tygodniu na przecenę swojego dzieła zdecydowali się twórcy RPG-a o nazwie QuestLord. Nie kojarzycie go? No to macie czego żałować!

QuestLord to gierka wzorowana na prawdziwych klasykach. Jedyne, co tutaj robimy, to przemierzamy tajemnicze, mroczne lochy. Oczywiście, w trakcie naszych wędrówek zabijamy oponentów, wykonujemy questy i zdobywamy punkty doświadczenia, dzięki którym jesteśmy silniejsi i stać nas na znacznie więcej.

rpg

W grze QuestLord czeka na nas ponad 160 mapek do odwiedzenia. Jest to całkiem niezły wynik, który spokojnie wystarcza na kilka godzin nieprzerwanej zabawy. Warto odnotować także fakt, iż mamy w apce dostępne aż trzy sloty zapisu, pozwalające nam na grę kilkoma postaciami jednocześnie.

Jak widzicie na screenie, QuestLord to dzieło stworzone dla tych, których grafika jest raczej obojętna. Innymi słowy, nie docenią jej ci wychowywani na najnowszych RPG-ach.

Pobierz QuestLord za 4,58 PLN w Google Play.

Football Manager Classic 2015

Teraz prawdziwa gratka dla fanów piłki nożnej. Jeżeli koniec sezonu piłkarskiego porządnie Was martwi, Football Manager Classic 2015 powinien pomóc Wam przetrwać wakacyjny, sportowy marazm. Gra – niestety – kosztuje ponad 40 złotych, ale to i tak 50 procent mniej, niż jeszcze do niedawna.

W Football Manager Classic 2015 każdy gracz ma okazję pokierować losami menedżera klubu. Do wyboru jest tutaj ponad 100 lig z blisko 50 krajów, tak więc nikt nie powinien odejść z pustymi rękoma. Jeżeli chodzi o możliwości, apka jest wyjątkowo rozbudowana, dzięki czemu nie tylko mamy wpływ na skład drużyny, lecz także na jej taktykę, treningi i tak dalej.

Podczas zabawy możemy dokonywać transferów i motywować swoich podopiecznych. Fajne w Football Manager Classic 2015 jest także to, że mecz nie jest tutaj jedynie ciągiem tekstowych komentarzy, lecz jego przebieg wyświetla nam się na ekranie w postaci materiałów video. Grafiki, co prawda, rewelacyjnej spodziewać się nie można, ale i i tak nie jest najgorzej.

Największy minus Football Manager Classic 2015 to kompatybilność z urządzeniami. Przykro to mówić, ale gra działa jedynie z niektórymi tabletami, co zdecydowanie ogranicza grono graczy.

Pobierz Football Manager Classic 2015 za 45,44 PLN w Google Play.

UniWar

Po kilkunastu linijkach tekstu poświęconych sportowej strategii, pora na nieco bardziej standardowego przedstawiciela tego gatunku. UniWar to apka oferująca turową rozgrywkę między graczami, gdzie ludzie tworzą własne armie i walczą z innymi o prestiż. Gra przeceniona jest obecnie o 80 procent, a jej cena wynosi niecałe 5 złotych.

Trudno zachwycać się nad grafiką tego tytułu. W tego typu apkach nie bierze się pod uwagę wyglądu, ale trzeba podkreślić, że jest on jak najbardziej w porządku. Warto natomiast zatrzymać się na chwilę przy rodzajach walki.

dre

Autorzy UniWar przygotowali nie tylko Multiplayer Online, lecz również pojedynki z komputerem oraz tzw. Hot Seat, czyli opcję, dzięki której możemy zagrać ze znajomymi na jednym urządzeniu.

Mecze podzielone są na tury i tylko od nas zależy, czy zdecydujemy się na 3-dniowy, czy 3-minutowy czas do namysłu. Godna uwagi jet również funkcja przypominania o ruchach, a także wbudowany czat, pozwalający na rozmowę z oponentem oraz wszystkimi członkami społeczności.

Pobierz UniWar za 4,55 PLN w Google Play.

Przepraszamy, jeśli Was zanudziliśmy. Mamy nadzieję, że skorzystaliście z wymienionych przez nas promocji i teraz doskonale wiecie, co zrobić z nadmiarem wolnego czasu. Jeżeli w tym odcinku nasze propozycje nie przypadły Wam do gustu, zapraszamy na Androidowe Okazje za tydzień!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button