AppSale – promocje w AppStore #128

Witajcie w najcieplejszym dniu tego roku! Za oknem ponad 30 stopni, głowy parują od nadmiaru słońca, temperatury nie zachęcają do aktywnego wypoczynku (chyba, że jesteście miłośnikami duchoty) – co robić? Przeczytać dokładnie cotygodniowy cykl AppSale i wybrać gry, bądź apki które będą mogły towarzyszyć Wam podczas odpoczynku w domowym, chłodnym zaciszu :)

Propozycje na dziś to: Cut Me Out Pro (przecena z $2,99 na zero), Puzzle Lines (przecena z $0,99 na zero), Slingshot Racing (przecena z $0,99 na zero), oraz SuperPro Snowboarding (przecena z $0,99 na zero).

Cut Me Out Pro

eqfqef

Cut Me Out Pro to aplikacja, dzięki której będziemy w stanie połączyć ze sobą dowolne zdjęcia. Zapewne wielokrotnie widzieliście przerobione fotki, przy których człowiek zagląda do paszczy lwa. Nic trudnego – wystarczy kilka pacnięć, byście to Wy stali na miejscu tego śmiałka :)

Narzędzie jest bardzo proste w obsłudze. Wybieramy zdjęcie stanowiące tło, do niego dołączamy kolejne, z którego wcześniej wycinamy interesujący nas element, a następnie nakładamy jedno na drugie. Szurając gumką do ścierania po ekranie tworzymy doskonały efekt – zero widoczności fotomontażu.

wvwr

Jeśli lubicie tego typu zabawy, polecam. Można spokojnie spędzić w apce czas, bez obaw o to, jakie będzie końcowe rozwiązanie. Pobierajcie, póki aplikacja dostępna jest za friko.

Przecena z $2,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Puzzle Lines

vw

W Puzzle Lines gracz ma do dyspozycji 6 światów, które w sumie składają się na 106 poziomów. Pierwszy zestaw to pakiet startowy, w którym uczymy się wszystkiego, co będzie nam potrzebne w dalszych poziomach. Po przejściu skomplikowanych (szczególnie dla mężczyzn) nauk, wszystko staje się jasne. Przynajmniej w teorii.

Naszym celem jest przestawianie linii w taki sposób by połączyć ze sobą dwa (bądź więcej) obiekty. Musimy być czujni, bo czasem konieczne będzie miksowanie kolorów – to właśnie dlatego pozwoliłam sobie na wyszczególnienie osobników płci męskiej, którzy mają średnią wiedzę w tym zakresie.

vev

W Puzzle Lines można grać godzinami. Nie ma limitu żyć, podpowiedzi są dostępne w górnej części ekranu, a małe ściągi kolorystyczne zawsze widnieją w rogu wyświetlacza :)

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Slingshot Racing

Slingshot Racing to produkcja, którą niedawno opisywałam dla Was w oddzielnej recenzji. Pełen opis można znaleźć pod tym linkiem. Lenicom, którym nie chce się czytać, w skrócie opiszę zasady zabawy.

Otóż – maszynami w grze są wyścigówki na płozach. Maszyny poruszają się po lodowym torze, a naszym zadaniem jest ,,łapanie” ich w momencie wchodzenia w zakręt. Podczas zbliżania się do skrętu, dotykamy ekranu, by doczepić magnes do pojazdu i przerzucić całość na dalszą część drogi. Wydaje się proste, lecz w rzeczywistości wymaga sporej wprawy.

Trzeba się porządnie nasiłować, by osiągnąć sukces. Trening jednak czyni mistrza, więc po kilku wyścigach działamy w transie i żaden zakręt nie okazuje się być skomplikowanym :)

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

SuperPro Snowboarding

Za oknem gorąco, więc zapewne chętnie przerzucicie się na coś chłodniejszego :) Najlepszym rozwiązaniem będzie jazda na snowboardzie po zaśnieżonych pagórkach.

W SuperPro Snowboarding mamy do wyboru tryb gry samodzielnej, bądź multiplayer. Nasze zadanie polega na ślizganiu się po zboczach gór i wykonywaniu różnorodnych podniebnych akrobacji. Za swoje osiągnięcia otrzymujemy wirtualne pieniążki, które następnie możemy spożytkować na ciekawe przedmioty w sklepie dla gracza.

Obecnie do pokonania są 4 światy pełne różnych misji. Kolejne plansze są ,,w budowie”, więc można spodziewać się w najbliższym czasie aktualizacji. Fajna zabawa i przyjemna odskocznia od upałów ;)

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button