Androidowe Okazje, czyli przeceny w Google Play #68

Hej! Witajcie w kolejnym odcinku cyklu Androidowe Okazje. W tym tygodniu wyjątkowo, bo w sobotę, a nie w niedzielę. Skąd ta zmiana? Po prostu postanowiliśmy dać Wam przed poniedziałkiem więcej czasu na zabicie nudy z prezentowanymi przez nas aplikacjami. Jednocześnie pomyśleliśmy, że niektórym z Was kończą się jutro ferie, a więc prawdopodobnie wolnych chwil na grę wielu mieć nie będziecie. Mamy zatem nadzieję, że z chęcią zajrzycie do tego, co przygotowaliśmy i zaoszczędzicie dzięki nam nieco pieniędzy – zarówno tych pochodzących z kieszonkowego, jak i tych zdobytych z tytułu wypłaty.

Blek

Oryginalna gra zręcznościowo-logiczna, w której kierujemy… najzwyklejszą w świecie czarną kraską. Mimo że na pierwszy rzut oka wydaje się błaha, potrafi zaoferować graczowi bardzo wiele i udowodnić mu, że nie jest tak mądry, za jakiego się uważa.

Reguły rządzące światem Blek to prosta rzecz do wytłumaczenia. Naszym celem jest zbieranie kolorowych kuleczek znajdujących się na ekranie i unikanie tych, które mają kolor czarny. Wszystkie ruchy wykonujemy, rysując odpowiednie gesty, a efekty naszych starań widzimy już chwilę po podjęciu decyzji. Nie nakładany jest tutaj na nas jakikolwiek limit żyć, dzięki czemu możemy wykonywać tak wiele prób, jak tylko chcemy.

Opisywana produkcja oferuje 60 poziomów do ukończenia. Pierwsze z nich stworzone są raczej do nauki, czy też wyczucia, sterowania, a dopiero późniejsze potrafią nieźle dać w kość. Co najważniejsze, każdy level jest tutaj zupełnie inny, a więc nie musicie obawiać się o monotonię.

Graficznie Blek to naprawdę znakomity tytuł, któremu należą się słowa uznania. Choć wszystko, co znajduje się w tej grze jest minimalistyczne do granic możliwości, bez dwóch jest w stanie przypaść do gustu każdemu, kto nie ma zbyt wygórowanych wymagań w tej kwestii.

Blek przeceniono prawie o siedemdziesiąt procent. Obecna cena gry to tylko 3,90 PLN. Aż grzech się nie skusić, prawda? Pobierz Blek za 3,90 PLN w Google Play.

Baldur’s Gate II

Mobilna odsłona dawnego hitu z gatunku RPG, na którego premierę użytkownicy Androida czekali co najmniej kilka miesięcy. Na co dzień tytuł ten kosztuje w Google Play nieco ponad 30 złotych, tak więc z pewnością obniżka wynosząca aż 50 procent powinna zostać przez Was przyjęta z ogromnym entuzjazmem.

Jeżeli graliście kiedykolwiek w Baldur’s Gate II, na pewno doskonale znacie jej zasady. A nawet jeżeli pierwszy raz słyszycie o tym tytule, szybko załapiecie, o co chodzi. Zabijanie napotykanych wrogów, wykonywanie zadań pobocznych oraz zbieranie różnego rodzaju łupów to przecież standard wśród tego typu produkcji.

W porównaniu z pierwowzorem, nowoczesna odsłona Baldur’s Gate II posiada zupełnie inną szatę graficzną. Dzięki temu gra zdecydowanie lepiej się prezentuje i powinna spodobać się wszystkim tym, którzy cenią sobie współczesność połączoną z elementami przeszłości. Jedynym minusem apki wydaje się być brak języka polskiego, ale przecież można sobie z tym poradzić, prawda?

Nie wiadomo, jak długo potrwa promocja na Baldur’s Gate II, dlatego jeżeli macie sentyment do tej serii, a jeszcze nie mieliście okazji zagrać w nią na urządzeniach mobilnych, teraz jest najlepszy moment na nadrobienie zaległości. Pobierz Baldur’s Gate II za 14,99 PLN w Google Play.

Super Ski Jump

Nie tylko zagraniczni twórcy zdecydowali się w tym tygodniu na obniżki. Bydgoskie studio Vivid Games od kilku dni udostępnia całkowicie za darmo swój tytuł Super Ski Jump, który przed przeceną wyceniany był na niecałe trzy złote. Jeżeli są tu jacyś fani Kamila Stocha, na pewno będą wniebowzięci!

Super Ski Jump oferuje trójwymiarową grafikę, która znakomicie prezentuje się na ekranie i pozwala nam poczuć się jak prawdziwy skoczek narciarski. W trakcie zabawy ulepszamy tu zawodników oraz ich sprzęt, a więc inaczej mówiąc – zajmujemy się prowadzeniem kariery wirtualnego zawodnika i staramy się, jak najszybciej zdobyć z nim wszystkie dostępne trofea.

Liczba turniejów w Super Ski Jump powinna być zadowalająca dla każdego. Poza tym, że można tu znaleźć tradycyjny Puchar Świata, nie zabrakło również trybu szybkich zawodów oraz tzw. Custom Cup, czyli swego rodzaju kreatora imprez, gdzie sami decydujemy o tym, jak ma wyglądać rywalizacja o miejsca w klasyfikacji generalnej.

Intuicyjne sterowanie to jedna z największych zalet Super Ski Jump. Gra od początku sprawia wrażenie bardzo przyjaznej dla użytkownika i zdecydowanie taka jest. Śmiało możecie więc ją instalować, nawet nie posiadając doświadczenia w sportowych produkcjach.

Sezon narciarski jeszcze trwa, więc nie zwlekajcie zbyt długo i korzystajcie z promocji na Super Ski Jump, póki jeszcze jest na to szansa. Pobierz Super Ski Jump za darmo w Google Play.

The Great Fusion

Mamy rok 2022. Bogaci ludzie jeszcze bardziej się bogacą, a ci biedniejsi pracują dla nich za małe pieniądze – oto krótki zarys fabuły gry The Great Fusion. Jej głównym bohaterem jest Max, programista z pasji oraz zawodu, który stara się przystosować do świata, jednak nie wychodzi mu to tak, jak by tego chciał.

The Great Fusion to kolejna przygodówka typu point and click. Kierujemy tutaj poczynaniami wspomnianego wcześniej faceta i wskazujemy mu rzeczy, które powinien zebrać, a następnie użyć. Mydło, telefon – przydaje się tutaj dosłownie wszystko, dzięki czemu można poćwiczyć swoją spostrzegawczość oraz spryt.

Gra nie należy do zbyt długich, ale i tak potrafi nas wciągnąć. Na pochwałę zasługuje w niej przede wszystkim jednak nie rozgrywka, lecz oprawa audiowizualna, która jest oryginalna do granic możliwości, co najlepiej widać na zamieszczonym wyżej screenie.

The Great Fusion zostało przecenione o połowę. W chwili obecnej apka wyceniana jest na nieco ponad 4 złote. Pobierz The Great Fusion za 4,20 PLN w Google Play.

Koniec na dzisiaj! Ogłaszamy przerwę od promocji i zachęcamy do odwiedzenia nas za tydzień. Tymczasem, lećcie do Google Play i zabierajcie się za przyjemne oszczędzanie! :)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button