Androidowe Okazje, czyli przeceny w Google Play #67

Zima w tym roku jest wyjątkowo łagodna, tak więc prawdopodobnie nie macie zbyt wielu okazji do tego, by wybrać się gdzieś na narty albo porzucać się śnieżkami ze swoimi najbliższymi. Wniosek? W tym przypadku może być tylko jeden – niemiłosiernie się nudzicie i musicie coś zrobić, by to zmienić. Z pomocą przychodzimy Wam my, czyli twórcy cyklu Androidowe Okazje, w którym dzisiaj, jak co tydzień, mamy dla Was całą masę ciekawych i przecenionych aplikacji na urządzenia z „zielonym” systemem.

Oddworld: Stranger’s Wrath

Trójwymiarowa gra akcji, która charakteryzuje się iście westernowym, jednak w zupełności oryginalnym, klimatem. Jej fabuła ściśle związana jest z postacią nazwaną Nieznajomym. To nią przychodzi nam kierować w wirtualnym świecie i pokonywać przeciwników za pomocą najróżniejszych broni.

Oddworld: Stranger’s Wrath łączy ze sobą cechy kilku gatunków. Teoretycznie jest to typowa strzelanka, ale nie unikniemy tutaj spotkań z NPC, a od czasu do czasu przychodzi nam również udowodnić swoje umiejętności w skradaniu. Jak nietrudno się domyślić, spędzając czas z opisywaną grą, nie sposób się nudzić. Przede wszystkim dlatego, że ciągle stoją przed nami różne wyzwania, ale nie możemy zapominać także i o tym, iż w apce znalazło się miejsce dla humorzastych scenek związanych z przedstawianą historią.

Autorzy Oddworld: Stranger’s Wrath pozwolili na wybór dwóch kamer – jedna z nich jest pierwszoosobowa, a druga – trzecioosobowa. Nie będą zatem narzekać tutaj zarówno ci, co lubią standardowe FPS-y, jak i osoby lubiące widzieć głównego bohatera w znacznie większej części, niż kawałek dłoni.

Z racji tego, że gra początkowo przeznaczona była na konsole Xbox, a później miała również swoją premierę na Playstation, możecie być pewni, iż Oddworld: Stranger’s Wrath nie zawiedzie Was pod względem audiowizualnym. Zresztą, nie ma sensu długo na ten temat pisać. Screeny wszystko wyjaśniają najlepiej.

Dzieło studia Oddworld Inhabitants dostępne jest obecnie za niecałe 15 złotych. To o ponad trzydzieści procent mniej, niż zazwyczaj. Pobierz Oddworld: Stranger’s Wrath za 14,92 PLN w Google Play.

North vs South

Remake popularnej niegdyś strategii, która królowała na urządzeniach Amiga. Naszym zadaniem w niej jest wcielenie się w przywódcę jednej ze stron konfliktu w amerykańskiej wojnie secesyjnej. Do wyboru mamy w tym przypadku tytułową północ lub południe. Każda z nich posiada swoje cechy charakterystyczne, na przykład, inne mundury, uzbrojenie oraz sposoby walki.

Największą zaletą North vs South jest fakt, iż posiada ona dosyć rozbudowaną kampanię jednoosobową, a w przerwach między typowo strategiczną rozgrywką, możemy zabawić się w różnych mini-grach. Na czym one polegają? Chociażby na okradaniu przeciwnika ze złota albo strzelaniu do jego baz. Zabawy jest bardzo wiele i zdecydowanie jest ona warta wydania niewielkich, bo niewielkich, ale jednak pieniędzy.

Poza samymi walkami, nie zabrakło w North vs South miejsca dla miłośników ekonomicznej strony zarządzania. Mimo że to wygrywanie poszczególnych bitew jest tutaj najważniejsze, nie możemy zapominać także o tym, by rozwijać wybrany przez nas rejon i dbać o wszystko, co może mieć wpływ na nasze wojskowe sukcesy bądź porażki.

Choć North vs South to remake dosyć starej produkcji, nie ma co ukrywać, że graficznie wypada całkiem nieźle. Żołnierze występujący na ekranie wyglądają iście kreskówkowo, a otaczający ich świat z całą pewnością nie przypomina wojennego krajobrazu.

Apka przeceniona została do 3 złotych i 90 groszy. Jeżeli należycie do fanów tego typu dzieł mobilnych, zdecydowanie powinniście zastanowić się nad skorzystaniem z tej promocji. Pobierz North vs South za 3,90 PLN w Google Play.

Adventure Bar Story

Lubicie niecodzienne rozwiązania? Lepiej trafić nie mogliście, bo Adventure Bar Story to jedyne w swoim rodzaju połączenie pikselowego RPG-a ze strategią. Mamy tutaj okazję pokierować losami właściciela pewnego baru, który musi zrobić wszystko, by nie zbankrutować i nie dać się bogatemu i bezwzględnemu biznesmenowi.

Rozgrywka w grze skupia się w głównej mierze na prowadzeniu knajpki, co w tym przypadku oznacza przygotowywanie posiłków dla mniej lub bardziej wymagających klientów. Na samym początku potrzebne są nam jedynie podstawowe składniki, których znalezienie nie sprawia najmniejszych problemów. Kiedy jednak gra wkracza w kolejną fazę, musimy organizować wyprawy, w których wraz z naszymi przyjaciółmi zabijamy napotkane stwory i tym samym znajdujemy coś, co pozwoli nam na przygotowanie naprawdę smacznego i oryginalnego jedzenia.

tavern

Jak widzicie na zrzucie ekranu, Adventure Bar Story to ciekawa mobilna propozycja charakteryzująca się grafiką dla fanów rozwiązań w stylu retro. Jeżeli wychowywaliście się na pierwszych konsolach video, nie mamy wątpliwości, że ta produkcja przypadnie Wam do gustu.

Gierka Adventure Bar Story wyceniona jest obecnie na 4 złote i 31 groszy. To o ponad 60 procent taniej w porównaniu chociażby z ubiegłym tygodniem. Pobierz Adventure Bar Story za 4,31 PLN w Google Play.

Pixel Defenders Puzzle

I na koniec znowu coś dla fanów RPG-ów. Tym razem nie będzie to połączenie czysto związane z rozgrywką strategiczną, lecz łamigłówkową. W Pixel Defenders Puzzle naszym celem jest bowiem łączenie ze sobą elementów w tym samym kolorze.

Nie trzeba nikomu z Was pisać, że w Pixel Defenders Puzzle mamy do czynienia z pixel artem, bo mówi nam o tym zarówno sama jej nazwa, jak i widać to wyraźnie na screenach. Warto natomiast zatrzymać się na chwilę przy rozgrywce. Ta jest zdecydowanie ciekawa i jedyna w swoim rodzaju, bo choć polega na łączeniu ze sobą kilku elementów, de facto nasz cel to obrona księżniczek przed niebezpiecznymi bestiami.

batl

W Pixel Defenders Puzzle mamy do ukończenia ponad sześćdziesiąt achievementsów, a przejście wszystkich przygotowanych dla nas wyzwań to co najmniej półtorej godziny. Zdecydowanie warto więc zainteresować się tym tytułem. Szczególnie, że obecnie został przeceniony ze względu na premierę jego drugiej części.

Pixel Defenders Puzzle kosztuje w Google Play 4,28 PLN. Jeżeli nie macie w chwili obecnej co robić, ta gra powinna być dla Was wybawieniem od nudy! Pobierz Pixel Defenders Puzzle za 4,28 PLN w Google Play.

Pożegnania bywają trudne, tak więc dzisiaj obędzie się bez długich zakończeń. Trzymajcie się ciepło i czekajcie na kolejny odcinek Androidowych Okazji!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button