Androidowe Okazje, czyli przeceny w Google Play #113

Cześć wszystkim! Świąteczna gorączka osiąga punkt kulminacyjny, przez co mamy coraz mniej czasu na rozrywkę, natomiast więcej musimy poświęcić różnorakim obowiązkom (i nie mamy tu na myśli podjadania pierniczków!). Jeżeli po grudniowych zakupach i generalnym sprzątaniu mieszkania zostało Wam jeszcze trochę sił i pieniędzy, zajrzyjcie do kolejnego odcinka Androidowych Okazji. Jak się pewnie spodziewacie, w tym tygodniu jest on pełen przecenionych tytułów, obok których trudno przejść obojętnie!

Lara Croft GO

Jeżeli tylko macie taką ochotę, możecie spędzić najbliższe dni ze znaną panią archeolog, Larą Croft. Square Enix przeceniło swój hit o nazwie Lara Croft GO aż o 80 procent, dzięki czemu przez krótki czas można dorwać go w Google Play za nieco ponad 5 złotych!

W Lara Croft GO gracz kieruje tytułową bohaterką. W świecie widzianym z izomerycznej kamery staramy się dotrzeć do mety, pokonując przy tym rozmaite przeszkody, wymagające czegoś więcej niż zwykłej zręczności.

Do tej pory opisywaną produkcję można było ukończyć w godzinę, co było raczej słabym wynikiem. Dzięki nowemu przedświątecznemu update’owi zmieniło się to na lepsze, a wszystko dzięki 25 zupełnie „świeżym” wyzwaniom.

Square Enix to klasa sama w sobie, więc prawdopodobnie większości z Was wcale nie trzeba przekonywać do pobrania tego tytułu. Jeżeli jednak macie jeszcze jakiekolwiek wątpliwości, być może w podjęciu ostatecznej decyzji pomoże Wam załączony screen, udowadniający, że Lara Croft GO to naprawdę profesjonalnie przygotowana produkcja.

Pobierz Lara Croft GO za 5,86 PLN w Google Play.

Waking Mars

Przenieśmy się do roku 2097, czyli do końcówki XXI wieku. Ludzkość odkrywa formy życia na Marsie i postanawia wysłać tam załogę, która zbada całą sprawę. Jak łatwo się domyślić, ową „załogą” jest główny bohater Waking Mars, a osobami, od których zależy jego los, są gracze!

Produkcja Waking Mars jest platformówką z elementami przygodówki point and click oraz łamigłówki. Nie tylko chodzi tu o pokonywanie przeszkód, lecz także o rozprawianie się z napotkanymi obcymi. W tym drugim przypadku nie korzystamy z karabinów czy innych tradycyjnych broni, lecz musimy radzić sobie z tym, co uda nam się zebrać pod powierzchnią Czerwonej Planety.

Waking Mars działa zarówno na smartfonach, jak i tabletach. Nie charakteryzuje się jakąś wybitnie piękną grafią, ale zdecydowanie można powiedzieć, że ma jedyny w swoim rodzaju klimat, jakiemu trudno się oprzeć nawet najbardziej wymagającym osobom.

Śmiałkowie, chcący wybrać się na Marsa, mają teraz ku temu niepowtarzalną okazję. Waking Mars przeceniono o prawie 70 procent, co w praktyce oznacza cenę obniżoną o 10 złotych mniej!

Pobierz Waking Mars za 4,82 PLN w Google Play.

Little Inferno

Za oknami dosyć ciepło, tak więc palenie w kominku nie jest konieczne. Jeśli czujecie jednak potrzebę podpalenia tego czy owego, na pewno spodoba Wam się dzieło Little Inferno, które zostało przecenione o prawie 70 procent.

W Little Inferno gracz pali pluszaki, żarówki oraz inne przedmioty znane człowiekowi z codzienności. Chociaż zabawa na pierwszy rzut oka może wydawać się nudna, dziesiątki tysięcy pobrań mogą świadczyć o tym, że zdecydowanie warto przeznaczyć na ten tytuł kilka złotówek.

Jedną z największych zalet Little Inferno bez dwóch zdań jest niepowtarzalna, świetnie wyglądająca oprawa graficzna. Palące się przedmioty, wirtualny kominek i tym podobne wyglądają obłędnie i raczej trudno się w nich do czegokolwiek przyczepić.

Jeszcze do niedawna za pobranie Little Inferno musielibyście zapłacić ponad 10 złotych. Teraz jest znacznie taniej i chyba nie trzeba Wam pisać, że warto z tego skorzystać! :)

Pobierz Little Inferno za 4,82 PLN w Google Play.

NBA 2K16

W naszym kraju koszykówka nie jest szczególnie popularna, jednak wierzymy, że oglądacie od czasu do czasu NBA i zechcecie pobrać na smartfony gierkę NBA 2K16. Przed świętami jej autorzy przecenili ją aż o 50 procent.

Co takiego oferuje NBA 2K16? Przede wszystkim – kilka trybów zabawy, począwszy od najbardziej podstawowych, a kończąc na tym, gdzie budujemy karierę wirtualnego zawodnika od podstaw i staramy się stworzyć z niego supergwiazdę na miarę Michaela Jordana.

Sterowanie zastosowane w NBA 2K16 umożliwia nam wykonywanie wielu skomplikowanych i profesjonalnych ruchów, ale jego podstawowe opanowanie nie wymaga długich godzin treningów. Złego słowa nie można też napisać o grafice. Jak widzicie, jest po prostu świetna! Koniec, kropka.

Pobierz NBA 2K16 za 19,34 PLN w Google Play.

Czy to już wszystko? No, co Wy – w Google Play przed świętami aż roi się od przecenionych tytułów. Poniżej lista kilka fajnych apek, którymi – naszym zdaniem – warto się zainteresować:

Seria Final Fantasy – obniżka o 50 procent

LEGO® Star Wars™: TCS – obniżka o 57 procent

LEGO ® Batman: Beyond Gotham – obniżka o 80 procent

The Banner Saga – obniżka o 50 procent

XCOM®: Enemy Within – obniżka o 50 procent

Devil’s Attorney – obniżka o 33 procent

Civilization Revolution 2 – obniżka o 50 procent

Prune – obniżka o 25 procent

A Day in the Woods – obniżka o 50 procent

iFishing 3 – obniżka o 25 procent

No, dobra – już Was nie będziemy męczyć. Wejdźcie sobie na Google Play i zróbcie sobie porządne zakupy. Jak się okaże, że w Boże Narodzenie Wasza rodzinka będzie Was zanudzać przy stole, będziecie mieli co robić! :)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button