AppSale – promocje w AppStore #155

Witajcie. AppSale z numerem 155 będzie świąteczny. Świąteczny jedynie z powodu promocji, jakie obowiązują w tym szczególnym czasie, bo zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, nie będę Was dręczyć kalendarzami adwentowymi, mikołajowymi gierkami, czy tym podobnymi.

Oto moje ,,top” na dziś: BIT.TRIP RUN! (przecena z $3,99 na zero), Rollabear (przecena z $0,99 na zero), Pig Shot (przecena z $0,99 na zero), oraz God of Light (przecena z $1,99 na zero).

Pamiętajcie o tym, że promocje mogą być ograniczone w czasie. Im szybciej pobierzecie apki, tym lepiej. Szkoda by było obudzić się po kilku dniach z niedosytem emocji związanym z zapominalstwem o naszym cotygodniowym cyklu :) Na samym dole znajdziecie mały bonus na Święta :)

BIT.TRIP RUN!

Jeżeli chodzi za Wami niecodzienna platformówka, a macie dość czasu, by poświęcić się dziesiątkom skomplikowanych, rytmicznych wręcz poziomów, koniecznie zainteresujcie się opisywaną produkcją.

Główny bohater to Commander Video – postać czarna jak smoła, która historię swoją prawdopodobnie posiada, ale nie jest nam dane zbyt wiele się o niej dowiedzieć. Pokonując kolejne plansze, nasza postać awansuje w rankingach, odblokowuje achievementsy, inne poziomy trudności, oraz wiele więcej.

W grze mamy do czynienia z dużą ilością muzyki. To gracz decyduje o jej rytmie, więc każdy ruch musi być przemyślany i wykonany perfekcyjnie :)

Przecena z $3,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Rollabear

Na początku gry przychodzi nam obejrzeć filmik – to niezwykłe, bowiem rzadko kiedy można spotkać się z typowym video jako wstępem do zabawy. Nasz Miś – główny bohater zostaje wciągnięty do wnętrza pralki. Tyle wiemy :)

Kolejna sprawa to wybór rozgrywki – dla początkujących dostępna jest tylko kampania, dla zaawansowanych – 10 rund i survival. Akcja gry toczy się w środku maszyny, która dziwnym trafem przenosi nas do różnych miejsc na świecie (w tym do lasów).

Naciągając bohatera na swego rodzaju wyrzutnię, wywalamy go gdzieś do środka lasu, manewrując jego małym ciałkiem w locie. W konsekwencji dolatujemy do armii dziwnych rycerzyków, którzy stanowią – jak się okazuje – coś w rodzaju kręgli. Jest wesoło i… dziwnie. Ale pozytywnie!

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

 

 

Pig Shot

qefqef

W Pig Shot naszym celem jest prowadzenie świńskiego zadka w niekończącym się runnerze. Podczas zabawy zbieramy kukurydzę i sałatę w celach konsumpcyjnych, zgarniamy gwiazdki, które dają nam punkty i co jakiś czas wpadamy na power-upy umożliwiające uruchomienie specjalnych mocy naszej świni.

Musimy uważać na niektóre obiekty. Jeżeli dojdzie do zderzenia  bałwanem, drewnem, reniferem (tu wersja typowo świąteczna :) ), kamieniem, krzakami i tym podobnymi, nasza postać się zatrzyma i nie będziemy mogli jej kolejny raz ,,naciągnąć” na gumie.

qefqefeqf

Uwierzcie mi, że apka potrafi człowieka rozbawić i wkręcić na baaardzo długo. Polecam więc dzieciom i dorosłym :)

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

God of Light

Co powiecie na to, by pobawić się w boga światła i ciemności? W God of Light przyjdzie nam wcielić się w rolę wszechwiedzącej istoty, która sprawi, że promienie słoneczne będą dochodzić we wszystkie potrzebne miejsca.

Podczas gry zbieramy różnego rodzaju przedmioty, które świadczą o poziomie zaawansowania naszej rozgrywki. Korzystamy z luster odbijających światło i z samego źródła w postaci słońca. Jeżeli dopisze nam szczęście i nasz mózg akurat porozumie się z odpowiednimi klepkami, pokonamy nawet najtrudniejsze z dziesiątek plansz.

Gra normalnie kosztuje prawie 2 dolary, więc warto szybko się o nią pokusić. Pobierajcie i cieszcie się nachodzącymi Świętami :)

Przecena z $1,99 na zero. Pobierz w AppStore.

original_christmas_santa_on_the_line_3

W tym wpisie to już prawie wszystko. Poniżej mały suvenir od redakcji (weźcie pod uwagę, że wynalezienie tylu promocji nie było łatwe) :) Przeżyjcie te święta zdrowo, spokojnie i rodzinnie!

Oto niespodzianka, gratis, czy jak wolicie – prezent – lista gier, które obecnie można pobrać w promocyjnych cenach w AppStore:

 1. Surgeon Simulator – pobierz w AppStore.
 2. Cartoon Defense 4 : REVENGE – pobierz w AppStore za darmo.
 3. Don’t Starve: Pocket Edition – pobierz w AppStore.
 4. Autumn Dynasty – pobierz w AppStore.
 5. Oceanhorn – pobierz w AppStore.
 6. Waking Mars – pobierz w AppStore.
 7. Little Inferno – pobierz w AppStore.
 8. Infinity Blade – pobierz w AppStore.
 9. Infinity Blade II – pobierz w AppStore.
 10. Infinity Blade III – pobierz w AppStore.
 11. Prune – pobierz w AppStore.
 12. Spider: The Secret of Bryce Manor – pobierz w AppStore.
 13. Heroes of Might & Magic III – pobierz w AppStore.
 14. Final Fantasy – pobierz w AppStore.
 15. Final Fantasy II – pobierz w AppStore.
 16. Final Fantasy III – pobierz w AppStore.
 17. Final Fantasy IV – pobierz w AppStore.
 18. Final Fantasy IV: The After Years – pobierz w AppStore.
 19. Final Fantasy V – pobierz w AppStore.
 20. Final Fantasy VI – pobierz w AppStore.
 21. Final Fantasy Tactics: The War of the Lions – pobierz w AppStore.

 

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button