AppSale – promocje w AppStore #174

Część z Was zapewne dzisiejszy dzień spędza na dworze w otoczeniu wody i zieleni. Jeśli jesteście zmęczeni słońcem, bądź zaleganie w czterech ścianach, sprawdźcie jakie promocje przygotowali dla Was twórcy gier i aplikacji mobilnych na dzień 8 maja 2016 :)

Oto propozycje na dziś: Tilt: Quill’s Quandary (przecena z $1,99 na zero), Aya (przecena z $0,99 na zero), oraz Impulse GP – Super Bike Racing (przecena z $2,99 na zero).

Tilt: Quill’s Quandary

Przechwytywanie

Macie ochotę na grę logiczną? Świetnie się składa, bo mam przyjemność przedstawić Wam Tilt: Quills Quandary, a mianowicie świetną produkcję, która rozwija nasz rozleniwiony umysł.

Celem gracza jest takie poruszanie urządzeniem, by główny bohater, którym jest nieznanego mi pochodzenia zwierzak, dostał się do drabinki, która umożliwi mu awans do kolejnej planszy. Wszystko zachowane w bardzo przyjemnej oprawie audiowizualnej, dzięki czemu radości jest dużo i dla oczu i dla umysłu :)

wefwe

Tilt: Quill’s Quandary (przecena z $1,99 na zero). Pobierz w AppStore.

Aya

Aya to przygodówka, którą mogłabym zakwalifikować do horrorów. Najlepiej gra się w nią w słuchawkach, bowiem wtedy właśnie możemy odczuć przerażający charakter produkcji.

Wcielamy się w rolę kobiety, która budzi się w nieznanym miejscu. Jest ciemno, a jedynym, co posiada, jest lampa naftowa, która co kilkadziesiąt sekund ulega wypaleniu. Dookoła kobiety kłębią się straszne postacie. Należy tak poruszać się postacią, by nie tylko nie dać się zabić, ale znaleźć światło w tunelu i wyjść do normalnego świata.

Aya (przecena z $0,99 na zero). Pobierz w AppStore.

Impulse GP – Super Bike Racing

Lubicie ścigałki i gry, w których musicie rywalizować z zegarkiem? Bardzo dobrze się składa, bo ostatnią gwiazdą tego wpisu jest Impulse GP, czyli rozbudowana wyścigówka, w której do pokonania mamy dziesiątki tras, do wyminięcia setki przeciwników i do zakupienia cały zestaw maszyn.

Sterowanie dopasowane jest dosłownie pod każdego. Osoby lubiące machać smartfonem spokojnie dadzą sobie radę. Ci, którzy lubią obsługę klawiszową, również będą zadowoleni. Fani 3D Touch także dostaną swoją szansę :) Nic, tylko grać!

Impulse GP – Super Bike Racing (przecena z $2,99 na zero). Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button