Androidowe Okazje, czyli przeceny w Google Play #128

Androidowe Okazje to cykl, który pojawia się na łamach AppsBloga co tydzień. Znajdziecie w nim przecenione gry i aplikacje dostępne na urządzenia z Androidem. Jeżeli lubicie promocje, znaleźliście się w idealnym miejscu :) Czy czas jest również odpowiedni? O tym zawsze musicie przekonywać się na bieżąco, przechodząc bezpośrednio do Google Play i sprawdzając, czy ceny nie wróciły do normy.

Dziś w promocji trzy gry. Jedna z nich dostępna jest za symboliczną kwotę, dwie natomiast czekają zupełnie darmowe na chętnych użytkowników :) Oto promocje na dziś: Alice’s Mom’s Rescue (przecena z $0,99 na zero), Implosion – Never Lose Hope (przecena z $4,99 na zero), oraz Minecraft: Story Mode (przecena z $4,99 na 2,50 PLN).

Alice’s Mom’s Rescue

Alice’s Mom’s Rescue to gra zręcznościowa, w której pomagamy dziewczynce o imieniu Alicja w uratowaniu swojej porwanej przez wielkie ptaszysko mamy. Jeśli lubicie pikselową grafikę, będziecie zachwyceni :)

Do pokonania w grze są 3 epizody i 25 leveli do przejścia. Rozwiązujemy zagadki, strzeżemy się złych kotów, ptaków, nietoperzy i kolców, by znaleźć właściwą drogę do zwycięstwa :)

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w Google Play.

Implosion – Never Lose Hope

Dwadzieścia lat po upadku Ziemi, resztki ludzkości po raz kolejny stanęły w obliczu wymarcia. Nadszedł czas, aby pokazać swoje istnienie. Tajemnicza forma życia znany jako XADA zaczyna prawdziwą wojnę, wirtualną wojnę :)

Ta fantastyczna gra akcji przede wszystkim zachwyca swoją grafiką. Mogę spokojnie powiedzieć, że nie można się do niczego przyczepić w temacie oprawy audiowizualnej. Bijatyki, pojedynki zręcznościowe – to wszystko znajdziecie w Implosion :)

Przecena z $4,99 na zero. Pobierz w Google Play.

Minecraft: Story Mode

Za 2,50 PLN można obecnie pobrać okazyjnie pierwszy epizod gry Minecraft Story Mode. Chyba nikomu nie muszę tłumaczyć fenomenu kwadratowego świata złożonego z bloczków. A jeśli nie wiecie o czym mówię, tym prędzej pędźcie do Google Play w celu pobrania apki.

Tę grę się po prostu kocha, bądź nienawidzi. Walka z innymi bloczkowymi rywalami, poznawanie tajemniczego świata kwadratowych kwiatków i kolorowych budowli? Nie ma nic piękniejszego :)

Przecena z $4,99 na 2,50 PLN. Pobierz w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button