AppSale – promocje w AppStore #170

Witajcie w 170 odcinku cyklu AppSale. Ten wpis będzie poświęcony 3 produkcjom, które moim zdaniem zasłużyły na wyróżnienie – nie tylko ze względu na obecną przecenę na zero złotych, ale przede wszystkim ze względu na jakość i wykonanie.

Poniżej opisy: Cut the Rope: Time Travel (przecena z $0,99 na zero), Windy (przecena z $2,99 na zero), oraz Fretboard Hero (przecena z $1,99 na zero).

Cut the Rope: Time Travel

eqfe

Przecinanie lin ze smakołykami już dawno nie było taką przyjemnością. Zapewne znacie serię gier Cut The Rope. Obecnie twórcy przecenili fantastyczną odsłonę produkcji, a mianowicie Time Travel. Jeśli przepadacie za logiczno-zręcznościową zabawą z zielonymi stworkami, pobierajcie i  nawet się nie zastanawiajcie :)

eq2f

Nie wiecie  co chodzi w Cut The Rope? Nadchodzę z wyjaśnieniami! Do nakarmienia w każdym poziomie są dwa stworki. Naszym celem jest takie operowanie linami, łańcuchami, pompkami, magnesami i innymi fantami na ekranie, by w konsekwencji do buziek każdeg z bohaterów wpadł jeden smakołyk. Proste, prawda? :)

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Windy

Jesteście często zestresowani? Chcecie po prostu odpocząć? Świetnie się składa, bowiem mam dla Was przygotowaną aplikację, dzięki której przeniesiecie się do innego świata – świata relaksu.

Aplikacja oferuje perfekcyjnie dopasowaną muzykę stworzoną do wyciszenia organizmu. Dzięki możliwości stałej zmiany różnych efektów (śpiewu ptaków, szumu wody, siły wiatru), możemy doskonale zrelaksować ciało i duszę :)

Przecena z $2,99 na zero. Pobierz w AppStore.

 

 

Fretboard Hero

Chcecie nauczyć się grac na gitarze a nie macie możliwości zakupu instrumentu? Nic nie szkodzi. Wystarczy że pobierzecie aplikację Fretboard Hero, dzięki której gitara, czyli kilkaset złotych (w najlepszym razie) zamieni się w smartfona, którego już posiadacie.

Nie potraficie akordów? To już przeszłość. Z opisywaną apką szybko nauczycie się chwytów i dźwięków, jakie wydaje przyciskanie odpowiednich strun do odpowiednich progów gitary :)

Przecena z $1,99 na zero. Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button