Amazing Alex – oto, co wyprawia znudzony uczeń

Amazing Alex to płatna produkcja występująca na wszystkich trzech platformach. Cena nie jest wysoka, bo według przeliczników maksymalnie zapłacimy za nią 5 złotych. Byście mogli zdecydować o sensowności zakupu, przeczytajcie poniższą recenzję. Postaram się przekonać Was, że Amazing Alex to jedna z tych gier, za którą zdecydowanie zapłacilibyście więcej i nie odezwali się nawet słówkiem ;)

Alexa poznajemy na początku gry, kiedy to siedzi nad książkami. Ewidentnie niezadowolony uczeń postanawia uprzyjemnić sobie życie we własnym pokoju. W tym celu wykorzystuje różnego rodzaju przedmioty, by osiągać zamierzone cele.

Tytuł podzielony jest na levele, przez co systematycznie zwiększana jest trudność, bez dawania się nam we znaki. Najpierw działam zgodnie z tutorialem i ustawiamy przedmioty w taki sposób, jak wskazują strzałki. Naszym celem jest sprowadzenie określonych obiektów do wyznaczonych punktów i zebranie maksymalnie trzech gwiazdek.

Kiedy samouczek będziemy mieć za sobą, przyjdzie pora na samodzielne ustawianie przedmiotów tak, by kulki, książki i inne fanty, trafiały do plastikowego koszyka z supermarketu. W trakcie gry możemy zmieniać orientację mebli, korzystając z gestów, a także wykorzystywać rzeczy, które znajdują się na dolnym pasku. Wśród nich znajdą się stoły, balony, piłki, bile, pudełka itp.

W grze nie da się nudzić. Dodatkowo twórcy (Rovio) zadbali o achievementsy. Dzięki temu nasz motywacja jest na prawidłowym poziomie i z gry nie mamy ochoty wychodzić pod żadnym pozorem.

Dość fajną rzeczą jest brak ograniczonej ilości żyć. Bawimy się tak długo, jak tylko mamy ochotę, a biorąc pod uwagę wielką ilość leveli – może nam się z tym trochę zejść :)

Gra charakteryzuje się świetną grafiką i efektami dźwiękowymi. Można powiedzieć, że nic jej nie brakuje. Jestem zachwycona i na ile czas mi pozwoli – będę zaglądać do tytułu w każdej wolnej chwili :)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), Google Play, bądź Windows Marketplace.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button