AirRace Skybox – prosta zręcznościówka z samolotami

Gier, które pozwalają nam na latanie samolotami jest dość sporo. Każdy z was kojarzy na pewno wyścigi akrobacyjne, gdzie należy przelatywać przez bramki. Oto połączenie tych dwóch rzeczy.

Pierwsze uruchomienie gry kieruje nas do menu, gdzie widzimy samolot, a pierwszą opcją, którą jest dostępna jest trening. Jest to prawdopodobnie sugestia żeby zacząć od treningu, który zaznajomi nas ze sterowaniem oraz zasadami rozgrywki.

Jeśli chodzi o sterowanie, to odbywa się ono oczywiście za pomocą akcelerometru, który pozwala na obroty za pomocą poruszania telefonem. Bardzo przydatne są funkcje automatycznego wykonywania określonych ruchów, ponieważ obrót o 360 stopni byłby raczej kłopotliwą rzeczą.

Przejdźmy teraz o zasad. W grze musimy przelecieć zdobywając jak najwięcej punktów, pomiędzy dwoma dmuchanymi słupami. Byleby się tylko nie rozbić. To wszystko. Tyle i tylko tyle. Niestety brakuje tutaj ulepszeń i jakichś dodatków, które na pewno wpłynąłby pozytywnie na rozrywkę. Szkoda, że nie znajdziemy tutaj takich urozmaiceń.

Jeśli chodzi o wygląd gry, to jest tutaj w miarę dobrze. Menu nie należy do najlepiej zaprojektowanych. Same modele w grze należą do najprostszej oteksturowanej grafiki 3D. Można było się tutaj o wiele bardziej postarać. Muzyka również nie jest mocną stroną gry.

Ciężko jest polecić tę produkcję. Przeznaczona jest ona raczej dla fanów tego typu sportu, a nie dla każdego, jak raczej powinno być. A może to i lepiej?

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button