AE City Jump – skakanie po budynkach

Jeżeli zawsze chciałeś wypróbować swoich sił w parkour’owym skakaniu lub zamienić się na chwilę w zwinnego Spider-Man’a a nigdy nie miałeś ku temu okazji, ściągnij na swojego smartfona tę aplikację!

AE City Jump to kolejna gra wyprodukowana przez znanych i lubianych producentów z AE Mobil, którzy mają na swym koncie wiele aplikacji zajmujących pierwsze miejsca na liście najlepszych bezpłatnych gier.

Ta nieskomplikowana gra w swej prostocie zapewni każdemu użytkownikowi mnóstwo dobrej zabawy. City Jump polega na skakaniu po dachach wieżowców za pomocą linki, którą dysponuje nasz czarny bohater. Naszym zadaniem jest dotknąć w odpowiednim czasie ekranu, tak aby lina puściła i zwinny, skaczący człowieczek pięknie wylądował na dachu.

Na środku każdego szczytu budynku znajduje się mała ławeczka. Jeżeli na nią skoczymy, dostajemy dodatkowe punkty. Bonusowe punkty możemy także zdobyć nieco ryzykując – należy wylądować na samym skraju dachu. Producenci postarali się także utrudnić graczom tę wspaniałą rozrywkę. W lewym górnym rogu widnieją wskaźniki siły wiatru i grawitacji. Nasz lot musimy odpowiednio dostosować do tej punktacji i wyszacować w którym momencie możemy oderwać linkę aby nie skoczyć poza cel.

Jeśli wylądujemy poza dachem tzn. okrutnie spadniemy z niesamowitej wysokości gra kończy się i trzeba zacząć od nowa. Nie martwmy się aż nadto! Istnieje mała pomoc, z której możemy skorzystać. Są to punkty energii. Możemy się uratować wykorzystując je po naszej porażce. W takcie gry trudno je ponownie złapać, ale można je także dokupić za realne pieniądze.

Cała gra pod względem audiowizualnym prezentuje się całkiem dobrze. Prosta grafika i nastrojowa muzyka sprawiają, że gra jest przyjemna i nie nudzi się za szybko.

Jest to jedna w wciągających gier, które pozostawia się na swym telefonie przez długi czas. Uzależniająca i wciągająca. Prosta i łatwa. Polecam!

Ocena końcowa : 8/10.

 Gra dostępna za darmo na Windowsphone.com

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button