AE 3D Moto The Lost City – szaleństwo na dwóch kółkach

Sezon motocyklowy dobiegł końca i raczej nieprędko wróci. Jeżeli należycie do miłośników dwóch kółek i zaczyna Wam już teraz doskwierać nuda spowodowana brakiem możliwości jazdy Waszą maszyną, być może warto, byście pobrali na swojego smartfona aplikację wyścigową. Ze swojej strony polecić mogę AE 3D Moto The Lost City. Przygotujcie jednak nieco prawdziwej gotówki.

W opisywanej grze wcielamy się w postać motocyklisty. Nasze zadanie jest bardzo proste – musimy przemieszać się jednośladem, zbierając monety, różnego rodzaju power-upy i – rzecz jasna – unikając przeszkód, jakie pojawiają się na drodze. Model dość popularny, ale wciąż potrafiący skutecznie zabić nudę.

Tak jak wspomniałem, w AE 3D Moto The Lost City jeżdżąc i zbierając monety, musimy zdobywać jak największą ilość punktów. Dzięki tym pierwszym możemy po pewnym czasie kupić sobie nowy pojazd czy ulepszyć coś w tym posiadanym. Niestety, trzeba wspomnieć tutaj o mikropłatnościach. Te ułatwiają bardzo grę, bo można dzięki nim niemal od razu pozwolić sobie na superszybki motocykl. Nie lubię, kiedy zarabia się na grach w ten sposób, ale cóż, jakoś trzeba, prawda?

Jeśli chodzi o oprawę audiowizualną, AE 3D Moto The Lost City nie jest pod tym względem jedną z lepszych gier w Marketplace. Mimo wszystko wydaje mi się, że warto zainteresować się tą produkcją, pobrać ją i przetestować we własnym zakresie. Ja postanowiłem zostawić w swoim smartfonie wirtualny motocykl. Jak zrobicie Wy, to już tylko i wyłącznie Wasza decyzja.

AE 3D Moto The Lost City do pobrania za darmo w Marketplace

Ocena Appsblog.pl: 6/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button