Adobe Photoshop Express – ekspresowa obróbka zdjęć

Nie ma co ukrywać, że Adobe Photoshop w wersji na PC-ta jest kosmicznie zaawansowany i trudny (przynajmniej dla mnie). Niemniej jednak to właśnie jemu powinny podziękować gwiazdy, które na okładkach znanych gazet zostały wuretuszowane i wygładzone jak lalki Barbie.

Adobe Photoshop Express to mobilna wersja znanego programu do obróbki zdjęć w skondensowanej i bardzo przystępnej formie. Dzięki kilku podstawowym opcjom, jesteśmy w stanie zmienić wygląd swoich fotek o 180 stopni.

Wśród narzędzi, jakie oferują autorzy aplikacji, znajdziemy między innymi filtry, dzięki którym możemy uzyskać takie efekty, jak sepia, odcienie szarości, zdjęcia czarno-białe, zamazane, oraz wiele więcej. Każdy filtr można dowolnie modyfikować za pomocą suwaka.

Do ważniejszych opcji aplikacji należą: usuwanie diabelskich oczu, kadrowanie fotki i przekręcanie jej w dowolny sposób, wstawienie w ramkę, czy zamiana koloru. Nie powiem, by możliwości przewyższały inne programy do poprawiania zdjęć, lecz jakoś bardziej ufam firmie Adobe, niż innej marce ,,krzak”.

Zdjęciami możemy podzielić się ze znajomymi za pomocą przeróżnych portali. Mamy również szansę na bezpośrednie wysłanie fotografii mailem, czy mmsem. Zapisywanie w rolce aparatu również nie stanowi problemu.

Interfejs narzędzia jest bardzo ładny. Dolny pasek zagospodarowany jest przydatnymi opcjami, a góra należy już tylko i wyłącznie do podglądu zdjęć. Bezpiecznie można przechowywać fotki w pamięci aplikacji.

Ja natrafiłam na problem przy próbie zmiany błyszczących oczu u mojego psa. Apka nie mogła za żadne skarby wyłapać problemu. Otrzymywałam informację, że nie znaleziono czerwonych oczu (ok – nie były one czerwone) i zamiast tego, zaznaczano inny kawałek ciała mojego pupila. Z mojego doświadczenia wynika, że dużo lepiej sprawuje się klasyczny program do poprawiania zdjęć, który jest zainstalowany w jabłuszkowych urządzeniach.

Pobierz za darmo w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Photoshop Express Photo EditorADOBE SYSTEMS SOFTWARE IRELAND LIMITEDPhoto & VideoBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button