Abandoned – aż miło popatrzeć

Rzadko zdarzają się aplikacje, które wyglądają ładnie i dodatkowo bardzo przyjemnie się ich używa. Oto Abandoned – gra, w której wcielamy się w postać czarno-białego potworka z błyszczącym okiem. Jeżeli macie ochotę na świetną aplikację, która sprawi, że będziecie się świetnie bawić w nudne wieczorny, pobierajcie bez obaw – satysfakcja gwarantowana :)

Od samego początku urzeka nas szata graficzna aplikacji. Czarno-białe elementy oddają klimat produkcji. Główny bohater skacze po czarnych, wiszących przedmiotach i zbiera okrągłe fanty. Należy uważać na tubylców – nie jesteśmy sami w tym wirtualnym świecie. Skaczemy potworkiem dotykając lewej strony ekranu. Dotykając lewej strony strzelamy do przeciwników. Nie wystarczy jeden strzał – należy co najmniej kilka razy poklikać, aby osiągnąć efekt w postaci zabicia wroga.

Jeżeli nie chcemy zabijać przeciwników, można ich przeskoczyć i dalej pędzić przez tajemnicze platformy. Efekty dźwiękowe w Abondoned są na równie wysokim poziomie, co szata graficzna. Warto zapłacić za apkę dwa dolary – przynajmniej będziemy mieć pewność, że posiadamy gierkę, w którą można grać godzinami i cieszyć dodatkowo oczy. Wielkim plusem aplikacji jest możliwość gry w multiplayera. Jeżeli uda nam się pokonać kilka początkowych leweli, zostaną dla nas odblokowane inne postaci, różniące się od obecnej kolorem oka.

Pobierz Abondoned za $1,99 w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 9/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button