A Bike Race Caveman Style – no to jazda

Pamiętacie Flinstonów? Wyobraźcie sobie, że w dniu dzisiejszym przygotowaliśmy dla Was aplikację, która wizualnie bardzo przypomina czasy, w których szaleli bohaterowie znanej bajki. A Bike Race Caveman Style to zabawna gra z rowerzystą w roli głównej. Wydaje Wam się, że w epoce flinstonowego kamienia wszystko było takie proste? Sprawdźcie się na rowerze, wcielając się w postać mężczyzny wyciągniętego prosto z jaskini.

Początkowo do naszej dyspozycji jest jedynie jeden bohater – aby odblokować innych, należy najpierw uzbierać trochę wirtualnych dolarów. Podobnie jest, jeżeli chodzi o plansze. W grze rywalizujemy z innymi graczami za pomocą game center. Swoje wyniki na bieżąco możemy sprawdzać w tabeli graczy. Podczas zabawy na górze ekranu wyświetlają nam się informacje odnośnie rekordów, jakie pobiliśmy w stosunku do reszty Cave-maniaków ;)

Zadanie gracza polega na tym, by w jak najszybszym czasie przemierzyć daną odległość – jeździmy po górkach i dołkach. Kiedy jesteśmy w dołku, dotykamy ekranu, aby rozpędzić naszego jaskiniowca, kiedy jesteśmy już poza dołkiem, puszczamy palec, a nasz bohater leci w chmurach. Dodatkowo należy zbierać niebieskie monety, które porozrzucane są po górach. Im więcej, tym lepszy efekt punktowy na koniec osiągamy. Zarówno szata graficzna, jak i efekty dźwiękowe są na wysokim poziomie. Bardzo fajna, zabawna gierka. Polecamy.

Pobierz A Bike Race Caveman Style za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 9/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button